Properties listed in Apartamente 2+1

Apartamente 2+1
Qeradhenie

21 Dhjetori jepet apartament 2+1

€ 500 ne muaj
21 Dhjetori jepet apartament 2+1
21 Dhjetori jepet apartament 2+1
2 2 100 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 Qender Prane 15 Katesh...

€ 200,000 total
Shitet apartamenti i fundit 2+1 te Gjimnazi Sami Frasheri
Shitet apartamenti i fundit 2+1 te Gjimnazi Sami Frasheri
2 2 108 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Don Bosko Jepet apartament 2+1 Luks

€ 700 ne muaj
Fiori Di Bosko Jepet 2+1 700 Euro Luks
Fiori Di Bosko Jepet 2+1 700 Euro Luks
2 1 100 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet apartament 2+1 Prane Kompleksit Delijo...

€ 500 ne muaj
Prane Kompleksit Delijorgji Jepet Super Apartament 2+1+ me Qira! Apartamenti ndodhet ne ka [më shumë]
Prane Kompleksit Delijorgji Jepet Super Apartament 2+1+ me Qira! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te [më shumë]
2 1 96 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Bllok Shitet apartament 2+1

€ 150,000
Shitet  apartament ne Bllok ndertim i ri, shume prane te gjitha rrugeve kryesore te qyteti [më shumë]
Shitet  apartament ne Bllok ndertim i ri, shume prane te gjitha rrugeve kryesore te qytetit, mundesi shume e mire i [më shumë]
2 1 90 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Liqeni Thate Shitet 2+1

€ 125,000 total
Shitet 2+1 Liqeni thate
Shitet 2+1 Liqeni thate
2 1 100 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Rruga kavajes Shitet apartament 2+1

€ 135,000 total
Shitet apartament 2+1 Rruga Kavajes
Shitet apartament 2+1 Rruga Kavajes
2 1 90 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Selvia shitet 2+1

€ 150,000 total
Selvia Shitet 2+1
Selvia Shitet 2+1
2 1 117 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

21 Dhjetori Shitet apartament 2+1

€ 120,000 total
21 Dhjetori Shitet apartament 2+1
21 Dhjetori Shitet apartament 2+1
2 1 80 m2detaje
Apartamente 2+1
E shitur
Shitje

Myslym Shyri shitet apartament 2+1

€ 125,000 total
Myslym Shyri Shitet 2+1
Myslym Shyri Shitet 2+1
2 1 89 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Te Selvia jepet apartament 2+1

€ 550
Selvia jepet 2+1
Selvia jepet 2+1
2 2 100 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

9 Kateshet jepet 2+1

€ 600 ne muaj
9 Kateshet jepet 2+1
9 Kateshet jepet 2+1
2 1 100 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kodra e Diellit jepet apartament 2+1

€ 500 ne muaj
Kodra Diellit Jepet apartament 2+1
Kodra Diellit Jepet apartament 2+1
2 2 106 m2detaje
2
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Komuna eparisit Jepet apartament 2+1

€ 600 ne muaj
Apartament 2+1 Komuna Parisit
Apartament 2+1 Komuna Parisit
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kopeshti Zoologjik Jepet apartament 2+1

€ 550 ne muaj
Kopeshti Zoologjik jepet apartament 2+1
Kopeshti Zoologjik jepet apartament 2+1
2 2 100 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Garda Jepet apartament 2+1

€ 700 ne muaj
Garda 2+1
Garda 2+1
2 1 100 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Liqeni Thate Jepet 2+1

€ 500 ne muaj
tek Liqeni i Thate  jepet me qera apartament 2+1 i sapo investuar dhe i pa banuar me pare. [më shumë]
tek Liqeni i Thate  jepet me qera apartament 2+1 i sapo investuar dhe i pa banuar me pare. Apartamenti ndodhet ne k [më shumë]
2 1detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Bllok Jepet Apartament 2+1

€ 600 ne muaj
Bllok jepet 2+1
Bllok jepet 2+1
2 1 100 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Sheshi Willson 2+1

€ 500 ne muaj
Jepet 2+1 Sheshi Willson
Jepet 2+1 Sheshi Willson
2 1 100 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Myslym SHyri Jepet apartament 2+1

€ 500 ne muaj
Myslym Shyri jepet 2+1
Myslym Shyri jepet 2+1
2 1 100 m2detaje
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat