Properties listed in Dyqane

Ambient
Qeradhenie

Prane 21-Dhjetorit, jepet me qera ambient bi...

€ 600 Euro/muaj
Jepet me qera ambient biznesi tek 21 Dhjetori. I pershtatshem per dyqane, klinika, zyra et [më shumë]
Jepet me qera ambient biznesi tek 21 Dhjetori. I pershtatshem per dyqane, klinika, zyra etj. Ambienti ka nje siperf [më shumë]
0 0detaje
Biznes
Shitje

Shitet dyqani prane Disko Mangos.

150000 euro
Shitet dyqan buze rruges prane   disko mango,me fasade xhami , mundësi reklamimi i pershta [më shumë]
Shitet dyqan buze rruges prane   disko mango,me fasade xhami , mundësi reklamimi i pershtatshem per cdo lloj biznes [më shumë]
0 0detaje
Dyqane
Qeradhenie

Astir jepet me qera ambient biznesi per dyqa...

€ 600 Euro/muaj
I vendosur ne nje zone shume shume te populluar, i organizuar ne 2 kate , me fasade xhami, [më shumë]
I vendosur ne nje zone shume shume te populluar, i organizuar ne 2 kate , me fasade xhami, buze rruges kryesore, me [më shumë]
0 1detaje
Dyqane
Shitje

Shitet ambient biznesi tek kompleks Lake Vie...

€ 5,500 euro/meter 2
Jepet per shitje dyqani tek kompleks Lake View , kati 0 me siperfaqe 107m2. Ndhodhet buze [më shumë]
Jepet per shitje dyqani tek kompleks Lake View , kati 0 me siperfaqe 107m2. Ndhodhet buze rruges kryesore me fasad [më shumë]
0 1detaje
Dyqane
Qeradhenie

Jepet me qera dyqani tek Brryli

€ 750 euro/month
Jepet me qera dyqan tek Brryli. Ndodhet buze rruges kryesore. Ka nje siperfaqe prej 100m2 [më shumë]
Jepet me qera dyqan tek Brryli. Ndodhet buze rruges kryesore. Ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe lartesi 5m. Me xham t [më shumë]
0 0 100 m2detaje
Dyqane
Qeradhenie

Jepet me qera dyqan tek stadiumi Dinamo

€ 500 euro/month
Jeept me qera dyqan tek stadiumi Dinamo. Ndodhet buze rruges kryesore, me lokacion perfekt [më shumë]
Jeept me qera dyqan tek stadiumi Dinamo. Ndodhet buze rruges kryesore, me lokacion perfekt per cdo biznes. Ka siper [më shumë]
0 1 20 m2detaje
Dyqane
Qeradhenie

Jepet. me qera super ambjent dyani tek Brryl...

€ 750 euro/month
Jepet me qera ambjent dyqani tek Brryli. Ka siperfaqe 100m2, eshte 5m i larte, me dopio xh [më shumë]
Jepet me qera ambjent dyqani tek Brryli. Ka siperfaqe 100m2, eshte 5m i larte, me dopio xham, mundesi reklamimi dhe [më shumë]
0 0 100 m2detaje
Dyqane
Qeradhenie

Jepet dyqan me qera tek Shallvaret

€ 50,000 ALL/muaj
Jepet me qera dyqan i vendosur ne nje pozicione shume te mire ne rruge dytesore , me fasad [më shumë]
Jepet me qera dyqan i vendosur ne nje pozicione shume te mire ne rruge dytesore , me fasad xhami i pershtatshem qen [më shumë]
0 1detaje
Dyqane
Qeradhenie

Jepet me qera ambjent zyre/biznesi prane Kom...

€ 600 euro/month
Jepet me qera ambjent i pershtatshem per zyre ose biznese te ndryshme prane Kompleksit Del [më shumë]
Jepet me qera ambjent i pershtatshem per zyre ose biznese te ndryshme prane Kompleksit Delijorgji. Ndodhet ne katin [më shumë]
0 1detaje
Dyqane
Qeradhenie

Jepet me qera dyqan tek 21 Dhjetori

€ 85,000 euro/month
Jepet me qera dyqan tek 21 Dhjetor. Ndodhet buze rruge, me siperfaqe 50m2. Ka vendndodhje [më shumë]
Jepet me qera dyqan tek 21 Dhjetor. Ndodhet buze rruge, me siperfaqe 50m2. Ka vendndodhje perfekte, per lloje te nd [më shumë]
0 1 150 m2detaje

OKAZION Shitet dyqan ne rruge kryesore tek f...

€ 175,000 Euro
Dyqani ndodhet ne pallat te ri, buze shetitores ne rruge kryesore, me hipoteke, fasade xha [më shumë]
Dyqani ndodhet ne pallat te ri, buze shetitores ne rruge kryesore, me hipoteke, fasade xhami dhe mundesi reklamimi, [më shumë]
0 0detaje
Dyqane
Qeradhenie

Jepet me qera ambjent biznesi per supermarke...

€ 2,100 euro/month
Jepet me qera ambjent biznesi, i cili ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri me hyrje ng [më shumë]
Jepet me qera ambjent biznesi, i cili ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri me hyrje nga rruga kryesore. Ka hape [më shumë]
0 2 278 m2detaje
Dyqane
Shitje

Perballe Tajvanit, shitet dyqan

€ 350,000 total
Shitet Dyqan perballe Tajvanit
Shitet Dyqan perballe Tajvanit
0 0 40 m2detaje
Ambient
Qeradhenie

Komuna e Parisit, jepet me qera dyqan

€ 1,000 ne muaj
te komuna e parisit, jepet me qera dyqan
te komuna e parisit, jepet me qera dyqan
0 2 100 m2detaje
1
Dyqane
Shitje

Lungo Mare, shitet dyqan

€ 86,000 total
Shitet dyqan ne Lungo Mare
Shitet dyqan ne Lungo Mare
0 1 50 m2detaje
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat