Slide KUSH VJEN, GJEN!

Properties listed in Artificial Lake

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet apartment me qera 2+1 te Liqeni i Tira...

€ 1,000 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 arreduar totalisht me te gjitha kushtet luksoze,me ndricim na [më shumë]
Jepet me qera apartament 2+1 arreduar totalisht me te gjitha kushtet luksoze,me ndricim natyral dhe pamje nga liqen [më shumë]
2 2 120 m2detaje
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat