Slide KUSH VJEN, GJEN!

Properties listed in Apartamente 3+1

Apartamente 3+1
Shitje

Liqeni Thate Shitet Apartament 3+1

€ 230,000
liqeni thate shitet apartament 3+1
liqeni thate shitet apartament 3+1
3 2 170 m2detaje
Apartamente 3+1
Shitje

Shitet Apartament 3+1 Pas Universitetit Euro...

€ 165,000
Tek Universiteti Europian i Tiranes  ne nja zone mjaftueshme e kerkuar  , shitet Apartamen [më shumë]
Tek Universiteti Europian i Tiranes  ne nja zone mjaftueshme e kerkuar  , shitet Apartament 3+1 ne katin 3-te te nj [më shumë]
3 1 165 m2detaje
Apartamente 3+1
Shitje

SHITET APARTAMENT 3+1 TEK LIQENI I THATE

€ 126,000
Shitet Apartament 3+1 arreduar totalisht me te gjitha kushtet, ne zone teper te qete e me [më shumë]
Shitet Apartament 3+1 arreduar totalisht me te gjitha kushtet, ne zone teper te qete e me pamje panoramike, me Hipo [më shumë]
3 2 100 m2detaje
Apartamente 3+1
Qeradhenie

jepet me qera Apartament 3+1 ne Bllok

€ 600 /muaj
jepet me qera apartament 3+1 me hapsira te bollshme e ndricim natyral qe te fal komoditet, [më shumë]
jepet me qera apartament 3+1 me hapsira te bollshme e ndricim natyral qe te fal komoditet, mobilimi teper cilesore, [më shumë]
3 1 120 m2detaje
Apartamente 3+1
Qeradhenie

jepet me qera apartament 3+1 ne Bllok .

€ 800 /muaj
Jepet me qera ap 3+1 arreduar me mobilim luksoz dhe cilesore, ambjent teper komode me haps [më shumë]
Jepet me qera ap 3+1 arreduar me mobilim luksoz dhe cilesore, ambjent teper komode me hapsira te bollshme dhe ndric [më shumë]
3 2detaje
Apartamente 3+1
Shitje

Shitet Apartament 3+1 tek Tregu Elektrik

€ 100,000
Shitet apartament 3+1 mobiluar totalisht me kushte bashkohore, ne pallat te ri me ashensor [më shumë]
Shitet apartament 3+1 mobiluar totalisht me kushte bashkohore, ne pallat te ri me ashensore, me orjentim veri-lindj [më shumë]
3 1 112 m2detaje
Apartamente 3+1
Shitje

Shitet Apartament 3+1 tek Tregu Elektrik

€ 100,000
Shitet apartament 3+1 ne pallat te ri, hapesire e bollshme ,hyrje e mireorganizuar dhomat [më shumë]
Shitet apartament 3+1 ne pallat te ri, hapesire e bollshme ,hyrje e mireorganizuar dhomat me drite mobilim bashkeko [më shumë]
3 1 106 m2detaje
Apartamente 3+1
Shitje

Tek Tregu Elektrik shitet apartament 3+1 me ...

€ 99,000
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor, me punime shume cilesore, orientim jug li [më shumë]
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor, me punime shume cilesore, orientim jug lindje, me hipoteke
3 2 106 m2detaje
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat