Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Liqeni i Thate, Jepet me qera apartament 3+1+2 ballkone

€ 950 euro/month
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 2 Maj, 2023
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 130 m2
Përshkrim

Jepet me qira apartament 3+1+2 ballkone tek Liqeni i Thate

Apartamenti. ka nje siperfaqe prej 130m2, dhe ndodhet ne katin e 2te.
Eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine te bollshme, tre dhoma gjumi, nje tualet dhe nje verande panoramike.
I mobiluar totalisht me te gjitha aksesoret e nevojshem per nje jetes komode. Sistem kondicionimi, i shtruar me parket.
Apartamenti pozicionohet ne nje zone te qete, rrethuar nga gjelberimi. Cmimi: 950 Euro/Muaj

Per me shume detaje apo nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!

ID e pronës : 31904
Çmimi: € 950 euro/month
Siperfaqja e pronës (ne m²): 130 m2
Rooms: 4
Dhoma gjumi: 3
Tualete: 1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 3+1
Qeradhenie

Jepet apartamenti 3+1 prane qendres (pas res...

EURO/MUAJ
Jepet apartamenti 3+1 prane qendres (pas restorant Piazes) I organizuar ne 3 dhoma gjumi + [më shumë]
Jepet apartamenti 3+1 prane qendres (pas restorant Piazes) I organizuar ne 3 dhoma gjumi + korridor shperndares+ am [më shumë]
0 0detaje
Apartamente 3+1
Qeradhenie

Ish Ekspozita, Jepet me qera apartament 3+1+...

€ 1,000 euro/month
Jepet me qera apartament 3+1 Siperfaqja: 140m2 Kati: 9-te, pallat i ri, me ashensor Organi [më shumë]
Jepet me qera apartament 3+1 Siperfaqja: 140m2 Kati: 9-te, pallat i ri, me ashensor Organizohet nga: Korridori qe b [më shumë]
3 1 140 m2detaje
Apartamente 3+1
Qeradhenie

Jepet me qera apartament 3+1 tek ”21 D...

€ 600 euro/muaj
3+1 totalisht i kompletuar ne cdo detaj, siperfaqe 100m2, kati 5 jo i fundit, pallat ekzis [më shumë]
3+1 totalisht i kompletuar ne cdo detaj, siperfaqe 100m2, kati 5 jo i fundit, pallat ekzistues tek “21 Dhjetori” me [më shumë]
3 1 100 m2detaje
Apartamente 3+1
Qeradhenie

Jepet me qera apartament 3+1 luksoz tek fush...

€ 600 euro/muaj
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri te vitit 2022, cdo gje e arreduar me shije moderne, lo [më shumë]
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri te vitit 2022, cdo gje e arreduar me shije moderne, lokacion shume i preferuar, [më shumë]
3 2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat