Oops...
Slider with alias slider2 not found.
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
Advanced Search
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
we found 0 results

Liqeni, jepet me qera apartament 3+1

€ 900 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 5 Korrik, 2022
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 3 Tualete
 • 130 m2
Përshkrim

Tek liqeni jepet apartament 3+1 arredim luks, ne katin e 5 pallat i ri, hapesire 130m2, me 2 tualete dhe 3 ballkon. Post parkimi i perfshire ne cmim

ID e pronës : 30102
Çmimi: € 900 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 130 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 3
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 3
Lloji i pronës: Apartamente 3+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat