Properties listed in rruga Kosovareve

Apartamente 3+1
Shitje

Prane Rrugess e Kosovareve, shitet apartamen...

€ 217,000 Euro
Shitet apartament 3+1 afer Rruges se Kosovareve. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me 2 [më shumë]
Shitet apartament 3+1 afer Rruges se Kosovareve. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me 2 ashensore, i pozicionuar [më shumë]
3 2 116 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Rruga e Kosovareve, jepet me qera apartament...

€ 600 Euro/muaj
Jepet me qera apartament 1+1, me arredim modern dhe pamje fantastike. Apartamenti ndodhet [më shumë]
Jepet me qera apartament 1+1, me arredim modern dhe pamje fantastike. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri , me [më shumë]
0 0detaje
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat