Properties listed in Okazionet me te mira

Apartamente Duplex
Shitje

Shitet Duplex luksoz ne qender te Tiranes

€ 2,200
Duplexi ndodhet ne 2 katet e fundit te nje pallati te vitit 2021, saktesisht 8 dhe 9, me o [më shumë]
Duplexi ndodhet ne 2 katet e fundit te nje pallati te vitit 2021, saktesisht 8 dhe 9, me orientim lindje perendim, [më shumë]
3 2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1, Astir/ Vila L.

€ 105,000 Euro
Shitet apartament 2+1, ne Astir . Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110 m2. Ndodhet ne kat [më shumë]
Shitet apartament 2+1, ne Astir . Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110 m2. Ndodhet ne kat te 2 te nje pallati te r [më shumë]
Apartamente 1+1
Shitje

Vasil Shanto shitet apartament 1+1 me hipote...

€ 58,000 Euro
Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues, me hipoteke, cdo gje e saporestauruar, kati i pes [më shumë]
Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues, me hipoteke, cdo gje e saporestauruar, kati i peste, mundesi shume e mire [më shumë]
1 1 45 m2detaje
Apartamente 3+1
Qeradhenie

Jepet me qera apartament 3+1 luksoz tek fush...

€ 600 euro/muaj
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri te vitit 2022, cdo gje e arreduar me shije moderne, lo [më shumë]
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri te vitit 2022, cdo gje e arreduar me shije moderne, lokacion shume i preferuar, [më shumë]
3 2detaje
Dyqane
Shitje

Shitet ambient biznesi tek kompleks Lake Vie...

€ 5,500 euro/meter 2
Jepet per shitje dyqani tek kompleks Lake View , kati 0 me siperfaqe 107m2. Ndhodhet buze [më shumë]
Jepet per shitje dyqani tek kompleks Lake View , kati 0 me siperfaqe 107m2. Ndhodhet buze rruges kryesore me fasad [më shumë]
Apartamente 2+1
Shitje

Fusha e Aviacionit shitet Apartament 2+1 Oka...

EURO/Total € 99,000
Shitet apartament 2+1, i pozicionuar ne nje kompleks te ri pallatesh, i pajisur me hipotek [më shumë]
Shitet apartament 2+1, i pozicionuar ne nje kompleks te ri pallatesh, i pajisur me hipoteke, i arreduar bashkohor, [më shumë]
2 1detaje
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat