Properties listed in Astir

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Astir/Vila L, jepet me qera apartament 2+1.

€ 450 Euro/muaj
Jepet me qera Apartament 2+1 Vila L. Apartamenti ndodhet ne katin 6 dhe organizohet ne: -a [më shumë]
Jepet me qera Apartament 2+1 Vila L. Apartamenti ndodhet ne katin 6 dhe organizohet ne: -ambient ndenje dhe kuzhine [më shumë]
Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1, Astir/ Vila L.

€ 105,000 Euro
Shitet apartament 2+1, ne Astir . Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110 m2. Ndodhet ne kat [më shumë]
Shitet apartament 2+1, ne Astir . Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110 m2. Ndodhet ne kat te 2 te nje pallati te r [më shumë]
Dyqane
Qeradhenie

Astir jepet me qera ambient biznesi per dyqa...

€ 600 Euro/muaj
I vendosur ne nje zone shume shume te populluar, i organizuar ne 2 kate , me fasade xhami, [më shumë]
I vendosur ne nje zone shume shume te populluar, i organizuar ne 2 kate , me fasade xhami, buze rruges kryesore, me [më shumë]
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat