Gjeni shtëpinë tuaj të ëndrrave!

Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
Rezultatet e kërkimit tuaj

Apartamentet e listuara se fundmi

Apartamente 2+1
Shitje

Shitet Super apartament 2+1 Prane Qendres, G...

€ 195,000
Shitet Apartament 2+1 Tek Shkolla Sami Frasheri
Shitet Apartament 2+1 Tek Shkolla Sami Frasheri
2 1 108 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Jepet me qera apartament 1+1 ne Bllok,Tirane

€ 370 /muaj
Jepet me qera apartament 1+1 ne Bllok, apartamenti eshte i organizuar me strukture shu [më shumë]
Jepet me qera apartament 1+1 ne Bllok, apartamenti eshte i organizuar me strukture shume te rregullt
1 1 73 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1 Sarande Prane Disko Ma...

€ 49,000
Shitet apartament 1+1 me 1 ballkone, ne katin e 6 te nje pallati  9 katesh, ndertim i [më shumë]
Shitet apartament 1+1 me 1 ballkone, ne katin e 6 te nje pallati  9 katesh, ndertim i vitit 2013 me ashensor dh [më shumë]
1 1 68 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Myslym Shyri, jepet me qera apartament 1+1

€ 320 /muaj
jepet me qera apartament 1+1,aparamenti ka strukture te rregullt dhe eshte i investuar, ka [më shumë]
jepet me qera apartament 1+1,aparamenti ka strukture te rregullt dhe eshte i investuar, ka gjithashtu mobilim moder [më shumë]
1 1 68 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Prane Universitetit Europian jepet apartamen...

€ 450 /muaj
Prane Universitetit Europian jepet apartament [më shumë]
Prane Universitetit Europian jepet apartament 1+1 Luks
1 1 75 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Vasil Shanto, jepet me qera apartament 1+1

€ 300 /muaj
jepet me qera apartament 1+1, apartamenti ndodhet ne katin e 5, pallat i ri pa ashensor, j [më shumë]
jepet me qera apartament 1+1, apartamenti ndodhet ne katin e 5, pallat i ri pa ashensor, jo ne katin e fundit. Arre [më shumë]
1 1 70 m2detaje
1
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Rruga e Elbasanit, jepet me qera apartament ...

€ 450 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1, ne gjendje teper te mire, apartamenti ndodhet ne pallat te r [më shumë]
Jepet me qera apartament 2+1, ne gjendje teper te mire, apartamenti ndodhet ne pallat te ri, mobilim bashkekohor dh [më shumë]
2 1 95 m2detaje
1
Apartamente 2+1
Shitje

Rruga e Kosovareve, shitet apartament 2+1

€ 190,000
shitet apartament 2+1, apartamenti ndodhet ne pallat te ri te mire administruar, gjithasht [më shumë]
shitet apartament 2+1, apartamenti ndodhet ne pallat te ri te mire administruar, gjithashtu ka punime cilesore, ka [më shumë]
2 2 117 m2detaje

Prona me qira

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet apartament me qera 2+1 Perballe Komple...

€ 330 /muaj
Tek nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kompleksi Halili  jepet me qera  super ap [më shumë]
Tek nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kompleksi Halili  jepet me qera  super apartament 2+1+2, ne katin [më shumë]
2 2 120 m2detaje
Apartamente Duplex
Qeradhenie

Jepet me qera Vile Dublex tek 21 Dhjetori

€ 900 /muaj
Jepet me qera kati 2 dhe i 3 i nje vile ( Dublex) , e mobiluar totalisht me te gjitha kush [më shumë]
Jepet me qera kati 2 dhe i 3 i nje vile ( Dublex) , e mobiluar totalisht me te gjitha kushtet e kohes, me hapsira t [më shumë]
4 3 220 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Jepet me qira Apartament 1+1 te Universiteti...

€ 400 /muaj
Te fillim te rruges te universiteti Europian , jepet me qira Apartament 1+1 me ambjet gat [më shumë]
Te fillim te rruges te universiteti Europian , jepet me qira Apartament 1+1 me ambjet gatimi te vecuar. Apartament [më shumë]
1 1 70 m2detaje
Ambient
Qeradhenie

Okazion, Jepet me qera ambient ne Don Bosko

€ 2,000 /muaj
Okazion, jepet me qera apartament ne Don Bosko me hapesire 400m2, ndodhet ne katin e pare [më shumë]
Okazion, jepet me qera apartament ne Don Bosko me hapesire 400m2, ndodhet ne katin e pare banim, i pershtatshem per [më shumë]
1 400 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

jepet me qera ambient zyre

€ 1,000 /muaj
ambienti eshte i organizuar shume mire dhe i mobiluar me te gjitha pajisjet e nje zyre ese [më shumë]
ambienti eshte i organizuar shume mire dhe i mobiluar me te gjitha pajisjet e nje zyre esenciale
1 90 m2detaje
Apartamente 3+1
Qeradhenie

jepet me qera apartament 3+1 ne Bllok .

€ 800 /muaj
Jepet me qera ap 3+1 arreduar me mobilim luksoz dhe cilesore, ambjent teper komode me haps [më shumë]
Jepet me qera ap 3+1 arreduar me mobilim luksoz dhe cilesore, ambjent teper komode me hapsira te bollshme dhe ndric [më shumë]
3 2detaje

Okazionet më të mira

Apartamente 1+1
Shitje

Super Okazion ,Vasil Shanto Shitet Apartamen...

€ 65,000
Te Universiteti Europian  Shitet apartament 1+1 Ideale Per Investim. Apartamenti ndodhet n [më shumë]
Te Universiteti Europian  Shitet apartament 1+1 Ideale Per Investim. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje p [më shumë]
1 1 54 m2detaje
Ambient
Qeradhenie

Okazion, Jepet me qera ambient ne Don Bosko

€ 2,000 /muaj
Okazion, jepet me qera apartament ne Don Bosko me hapesire 400m2, ndodhet ne katin e pare [më shumë]
Okazion, jepet me qera apartament ne Don Bosko me hapesire 400m2, ndodhet ne katin e pare banim, i pershtatshem per [më shumë]
1 400 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Te Europiani, Shitet Super Okazion apartamen...

€ 100,000
Te Universiteti Europian  shitet apartament 2+1+2 tualete dhe 2 ballkone me hapesira te bo [më shumë]
Te Universiteti Europian  shitet apartament 2+1+2 tualete dhe 2 ballkone me hapesira te bollshme. Apartamenti me si [më shumë]
2 2 100 m2detaje
Apartamente Duplex
Shitje

Shitet Apartament te Sami Frasheri Cmimi 180...

€ 1,800
OKAZION! Shitet Apartament  Dublex ,Apartamenti ndodhet ne katin e 7 edhe 8 te nje pallati [më shumë]
OKAZION! Shitet Apartament  Dublex ,Apartamenti ndodhet ne katin e 7 edhe 8 te nje pallati te ri te pajisur me ashe [më shumë]
2 2 231 m2detaje
Apartamente 3+1
Shitje

okazion shitet apartament 3+1 prane bulevard...

€ 89,000
shitet apartament 3+1, kati i katert, pallat shume cilesor, me hipoteke
shitet apartament 3+1, kati i katert, pallat shume cilesor, me hipoteke
3 1 105 m2detaje
Biznes
Shitje

OKAZION SHITET BIZNES NE QENDER TE TIRANES

€ 50,000
shitet biznes ne qender te kryeqytetit, biznesi funksionon si hotel, bar
shitet biznes ne qender te kryeqytetit, biznesi funksionon si hotel, bar
350 m2detaje

Bashkëpunëtori ynë

Nëse keni Tokë brenda unazes ne Tiranë dhe doni të ndërtoni pallate kompania prestigjoze Ed-Konstruksion ju mirepret

Abonohuni për të marrë njoftime mbi pronat më të reja

Krahaso pronat