Gjeni shtëpinë tuaj të ëndrrave!

Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
Rezultatet e kërkimit tuaj

Apartamentet e listuara se fundmi

Apartamente 2+1
Shitje

Prane 21-dhjetorit, shitet apartament 2+1.

€ 139 Euro
Shitet apartament  2+1 prane 21-dhjetorit. Apartamenti eshte i organizuar ne : – sal [më shumë]
Shitet apartament  2+1 prane 21-dhjetorit. Apartamenti eshte i organizuar ne : – sallon ndenje + ambient gati [më shumë]
2 1 85 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Concord center/5Maji, jepet me qera apartame...

€ 650 Euro
Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar ne menyre moderne me arkitekt. Apartamenti eshte i [më shumë]
Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar ne menyre moderne me arkitekt. Apartamenti eshte i organizuar ne: -sallon n [më shumë]
2 1 90 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

21-dhjetori, jepet me qera apartament modern...

€ 600 Euro
Jepet me qera apartament 2+1+2 me mobilim modern, cdo gje e re. Apartamenti eshte i organi [më shumë]
Jepet me qera apartament 2+1+2 me mobilim modern, cdo gje e re. Apartamenti eshte i organizuar ne: -sallon ndenje + [më shumë]
2 2 90 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Shkolla e kuqe , shitet apartament 2+1.(ne f...

€ 155,000 Euro
Apartamenti qe eshte ne shitje 2+1 ndodhet afer Shkolles se Kuqe. Organizohet nga ; Sallon [më shumë]
Apartamenti qe eshte ne shitje 2+1 ndodhet afer Shkolles se Kuqe. Organizohet nga ; Sallon me ambient gatimi 2 Dhom [më shumë]
2 1 89 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Fusha e aviacionit , shitet apartament 2+1+p...

€ 156,000 Euro
Shitet Nje Super Apartament tek Fusha e Aviacionit. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks i [më shumë]
Shitet Nje Super Apartament tek Fusha e Aviacionit. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks i cili ka filluar te nderto [më shumë]
2 2 104 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Prane Rruges Dritan Hoxha, shitet apartament...

€ 109,000 Euro
Shitet apartament 1+1 , ne faze ndertimi ne rrugen dritan hoxha. Apartamenti ndodhet ne ka [më shumë]
Shitet apartament 1+1 , ne faze ndertimi ne rrugen dritan hoxha. Apartamenti ndodhet ne kat 7, me nje siperfaqe 70m [më shumë]
1 1 70 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Prane Bulevardit te Ri, Shitet apartament 2+...

€ 188,000 Euro
Shitet apartament 2+1 prane stacionit te trenit. Apartamenti eshte totalisht i investuar , [më shumë]
Shitet apartament 2+1 prane stacionit te trenit. Apartamenti eshte totalisht i investuar , i pershtatshem per klini [më shumë]
2 1detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Liqeni i thate, shitet apartament modern 2+1...

€ 235,000 Euro
Shitet apartament 2+1+2ballkone tek Liqeni i Tiranes, pozicionuar ne nje nga zonat me elit [më shumë]
Shitet apartament 2+1+2ballkone tek Liqeni i Tiranes, pozicionuar ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, prane liq [më shumë]
2 2detaje

Prona me qira

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Concord center/5Maji, jepet me qera apartame...

€ 650 Euro
Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar ne menyre moderne me arkitekt. Apartamenti eshte i [më shumë]
Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar ne menyre moderne me arkitekt. Apartamenti eshte i organizuar ne: -sallon n [më shumë]
2 1 90 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

21-dhjetori, jepet me qera apartament modern...

€ 600 Euro
Jepet me qera apartament 2+1+2 me mobilim modern, cdo gje e re. Apartamenti eshte i organi [më shumë]
Jepet me qera apartament 2+1+2 me mobilim modern, cdo gje e re. Apartamenti eshte i organizuar ne: -sallon ndenje + [më shumë]
2 2 90 m2detaje
Ambient
Qeradhenie

Garden Building, jepet me qera ambient per z...

€ 800 Euro/muaj
Jepet me qera apartament 2+1 i pershatur per zyra Apartamenti eshte i organizuar ne: -3 am [më shumë]
Jepet me qera apartament 2+1 i pershatur per zyra Apartamenti eshte i organizuar ne: -3 ambiente – 1 sallon + [më shumë]
0 0detaje
Ambient
Qeradhenie

Bllok, jepet me qera ambient per zyra.

€ 800 Euro/muaj
Jepet me qera apartament 2+1 i pershatur per zyra Apartamenti eshte i organizuar ne: -3 am [më shumë]
Jepet me qera apartament 2+1 i pershatur per zyra Apartamenti eshte i organizuar ne: -3 ambiente – 1 sallon + [më shumë]
0 0detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Liqeni i thate , jepet me qera apartament mo...

€ 600 Euro
Jepet me qera apartament 2+1 Liqeni i thate. Apartamenti eshte i organizuar ne : -Sallon n [më shumë]
Jepet me qera apartament 2+1 Liqeni i thate. Apartamenti eshte i organizuar ne : -Sallon ndenje+ambient gatimi -2 D [më shumë]
2 1detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Myslym Shyr, jepet me qera apartament modern...

€ 800 Euro/muaj
Jepet me qera apartament 3+1 ne Myslym Shyr. Apartamenti eshte i organizuar ne : -Sallon n [më shumë]
Jepet me qera apartament 3+1 ne Myslym Shyr. Apartamenti eshte i organizuar ne : -Sallon ndenje -Ambient gatimi -2 [më shumë]
2 1detaje

Okazionet më të mira

Apartamente Duplex
Shitje

Shitet Duplex luksoz ne qender te Tiranes

€ 2,200
Duplexi ndodhet ne 2 katet e fundit te nje pallati te vitit 2021, saktesisht 8 dhe 9, me o [më shumë]
Duplexi ndodhet ne 2 katet e fundit te nje pallati te vitit 2021, saktesisht 8 dhe 9, me orientim lindje perendim, [më shumë]
3 2detaje

Bashkëpunëtori ynë

Nëse keni Tokë brenda unazes ne Tiranë dhe doni të ndërtoni pallate kompania prestigjoze Ed-Konstruksion ju mirepret

Abonohuni për të marrë njoftime mbi pronat më të reja

[mc4wp_form id="28836"]

Krahaso pronat