Slide KUSH VJEN, GJEN!

Properties listed in Te fundit

Apartamente 1+1
Shitje

Super Okazion ,Vasil Shanto Shitet Apartamen...

€ 65,000
Te Universiteti Europian  Shitet apartament 1+1 Ideale Per Investim. Apartamenti ndodhet n [më shumë]
Te Universiteti Europian  Shitet apartament 1+1 Ideale Per Investim. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje p [më shumë]
1 1 54 m2detaje
Ambient
Qeradhenie

Okazion, Jepet me qera ambient ne Don Bosko

€ 2,000 /muaj
Okazion, jepet me qera apartament ne Don Bosko me hapesire 400m2, ndodhet ne katin e pare [më shumë]
Okazion, jepet me qera apartament ne Don Bosko me hapesire 400m2, ndodhet ne katin e pare banim, i pershtatshem per [më shumë]
1 400 m2detaje
Toka
Shitje

Shitet Toke Te Liqeni Farkes

€ 850,000 /m2
Toka ka siperfaqe 9000 m2 ndodhet tek Liqeni i Farkes, ajo ofron nje pamje fantastike [më shumë]
Toka ka siperfaqe 9000 m2 ndodhet tek Liqeni i Farkes, ajo ofron nje pamje fantastike te liqenit.
9,000 m2detaje
Biznes
Shitje

OKAZION SHITET BIZNES NE QENDER TE TIRANES

€ 50,000
shitet biznes ne qender te kryeqytetit, biznesi funksionon si hotel, bar
shitet biznes ne qender te kryeqytetit, biznesi funksionon si hotel, bar
350 m2detaje
Ambient
Qeradhenie

Qender, Jepet me qera ambient per aktivitete...

€ 500 /muaj
ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5 katesh, 100m larg nga qendra, sapo kalon [më shumë]
ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5 katesh, 100m larg nga qendra, sapo kalon Posten Qendrore, eshte i [më shumë]
1 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Selvia, jepet me qera super apartament 2+1

€ 400 /muaj
jepet me qera super apartament 2+1, apartament ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri, [më shumë]
jepet me qera super apartament 2+1, apartament ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri, totalisht i mobiluar dhe [më shumë]
2 1 100 m2detaje
1
Zyra
Qeradhenie

Rruga e Kavajes, jepet me qera ambient per z...

€ 380 /muaj
jepet me qera ambient per zyra, ambienti eshte i ndare ne 2+1, eshte i rikonstruktuar, me [më shumë]
jepet me qera ambient per zyra, ambienti eshte i ndare ne 2+1, eshte i rikonstruktuar, me parket dhe hapesire te bo [më shumë]
1 70 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Bllok, jepet me qera apartament 2+1

€ 450 /muaj
jepet me qera apartament 2+1, ne pallat te ri, i arreduar bashkohor, me mobilim cilesor
jepet me qera apartament 2+1, ne pallat te ri, i arreduar bashkohor, me mobilim cilesor
2 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Jepet me qira Apartament 1+1 ne Bllok Luks

€ 400 /muaj
Ne Bllok Prane Hotel Presidences jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 67 m2, ne katin [më shumë]
Ne Bllok Prane Hotel Presidences jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 67 m2, ne katin e 3 te nje pallati 7 kat [më shumë]
1 1 67 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Shitet ne Sarande apartament 2+1 mobilim Luk...

€ 150,000
Shitet apartament 2+1 me 1 ballkone, ne katin e 6 te nje pallati  9 katesh, ndertim i viti [më shumë]
Shitet apartament 2+1 me 1 ballkone, ne katin e 6 te nje pallati  9 katesh, ndertim i vitit 2013 me ashensor dhe sh [më shumë]
2 2 120 m2detaje
Biznes
Shitje

Okazion ne Qender te Tiranes, shitet ambient...

€ 160,000
Okazion, ne qender te Tiranes jepet ambient biznesi per shitje, ambienti ndodhet ne pallat [më shumë]
Okazion, ne qender te Tiranes jepet ambient biznesi per shitje, ambienti ndodhet ne pallat te ri, i ndare ne 4 ambi [më shumë]
2 125 m2detaje
1
Apartamente 2+1
Shitje

Rruga e Kosovareve, shitet apartament 2+1

€ 190,000
shitet apartament 2+1, apartamenti ndodhet ne pallat te ri te mire administruar, gjithasht [më shumë]
shitet apartament 2+1, apartamenti ndodhet ne pallat te ri te mire administruar, gjithashtu ka punime cilesore, ka [më shumë]
2 2 117 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Bllok, shitet apartament 1+1

€ 97,000
jepet apartament 1+1 per shitje, apartamenti ndodhet ne katin e 7 pallat i ri, me hipoteke [më shumë]
jepet apartament 1+1 per shitje, apartamenti ndodhet ne katin e 7 pallat i ri, me hipoteke. Apartament i restauruar [më shumë]
2 1 51 m2detaje
Apartamente Duplex
Qeradhenie

Duplex luksoz ne bllok

€ 1,250 /muaj
Dubleks luksoz ne bllok, me 3 dhoma gjumi dhe sallon ndenje me hapesire, 3 tualete, verand [më shumë]
Dubleks luksoz ne bllok, me 3 dhoma gjumi dhe sallon ndenje me hapesire, 3 tualete, verande e madhe, kushte moderne [më shumë]
3 3 220 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Ambasador Rezidence, jepet me qera apartamen...

€ 1,500 /muaj
jepet apartament me qera 2+1 super luks, eshte totalisht i mobiluar me dhomat perkatese dh [më shumë]
jepet apartament me qera 2+1 super luks, eshte totalisht i mobiluar me dhomat perkatese dhe nje studio, parkim priv [më shumë]
2 2 130 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Myslym Shyri, jepet me qera apartament 1+1

€ 400 /muaj
jepet me qera apartament 1+1,aparamenti ka strukture te rregullt dhe eshte i investuar, ka [më shumë]
jepet me qera apartament 1+1,aparamenti ka strukture te rregullt dhe eshte i investuar, ka gjithashtu mobilim moder [më shumë]
1 1 68 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Shitet Super Apartament Ne Sarande 1+1

€ 36,000
Shitet apartament 1+1 me 1 ballkon, ne katin e 3 te nje pallati  9 katesh, ndertim i vitit [më shumë]
Shitet apartament 1+1 me 1 ballkon, ne katin e 3 te nje pallati  9 katesh, ndertim i vitit 2013 me ashensor dhe shk [më shumë]
1 1 53 m2detaje
Toka
Shitje

Shitet Toke ne Farke e pershtatshme per nder...

€ 830,000
Toka ka siperfaqe 9000 m2 ndodhet tek Liqeni i Farkes, ajo ofron nje pamje fantastike te l [më shumë]
Toka ka siperfaqe 9000 m2 ndodhet tek Liqeni i Farkes, ajo ofron nje pamje fantastike te liqenit. Kjo prone ndodhet [më shumë]
9,000 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Durres te Pista Kosova Shitet Apartament 2+1

€ 60,000
Perballe Pistes Kosova  ndodhet nje super apartament me hapesira te bollshme dhe i investu [më shumë]
Perballe Pistes Kosova  ndodhet nje super apartament me hapesira te bollshme dhe i investuar totalisht ne menyre mo [më shumë]
2 1 70 m2detaje
1
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Stadiumi Air Albania, jepet me qera apartame...

€ 350 /muaj
jepet me qera apartament 1+1, apartamenti eshte i mobiluar shume mire me kushte bashkekoho [më shumë]
jepet me qera apartament 1+1, apartamenti eshte i mobiluar shume mire me kushte bashkekohore, ndodhet ne zone qe ak [më shumë]
1 1 72 m2detaje
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat