Properties listed in Latest

Duplex Apartments
For sale

Shitet Duplex luksoz ne qender te Tiranes

€ 2,200
Duplexi ndodhet ne 2 katet e fundit te nje pallati te vitit 2021, saktesisht 8 dhe 9, me o [more]
Duplexi ndodhet ne 2 katet e fundit te nje pallati te vitit 2021, saktesisht 8 dhe 9, me orientim lindje perendim, [more]
2+1 Apartments
For sale

Shitet Apartament 2+1 prane hyrjes se Myslym...

€ 97,000 Euro
Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues, kati i pare, me hipoteke. Lokacion fantastik, esh [more]
Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues, kati i pare, me hipoteke. Lokacion fantastik, eshte nje mundesi shume e mi [more]
2+1 Apartments
For sale

Fusha e Aviacionit shitet Apartament 2+1 Oka...

EURO/Total € 99,000
Shitet apartament 2+1, i pozicionuar ne nje kompleks te ri pallatesh, i pajisur me hipotek [more]
Shitet apartament 2+1, i pozicionuar ne nje kompleks te ri pallatesh, i pajisur me hipoteke, i arreduar bashkohor, [more]
Offices
Rentals

Globe Center jepet ambient per zyre me qera

€ 380 EURO/MUAJ
Ambienti ndodhet ne pallat te ri, kati i dhjete me pamje fantastike, hapesire e bollshme e [more]
Ambienti ndodhet ne pallat te ri, kati i dhjete me pamje fantastike, hapesire e bollshme e ndare ne 3 ambiente, aks [more]
  • Advanced Search

    More Search Options
    More Search Options
  • Latest properties

Compare properties