Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Rezidenca Kodra e Diellit shitet Dupleks Luksoz me 2 parkime

€ 499,000 EURO
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 6 Shkurt, 2023
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 182 m2
Përshkrim

Shitet apartament i organizuar ne 2 kate ne forme dupleksi, me hapesire te bollshme, 3 dhoma , sallon, kuzhine, i mobiluar shume mire me te gjitha brandet me luksoze ne treg, me hipoteke.

Ka edhe 2 poste parkimi

ID e pronës : 31285
Çmimi: € 499,000 EURO
Siperfaqja e pronës (ne m²): 182 m2
Rooms: 4
Dhoma gjumi: 3
Tualete: 2
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Depo
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje
Vendparkim

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente Duplex
Shitje

Shitet apartament duplex, prane Shkolles Sam...

€ 2,200 euro/m2
??? ??? ??? ???????? ?? ????????? ?? ??????? ?? ??????… Shitet apartament duplex Adr [më shumë]
??? ??? ??? ???????? ?? ????????? ?? ??????? ?? ??????… Shitet apartament duplex Adresa: Prane Shkolles Sami [më shumë]
2 2 231 m2detaje
Apartamente Duplex
Shitje

Shitet Duplex luksoz ne qender te Tiranes

€ 2,200
Duplexi ndodhet ne 2 katet e fundit te nje pallati te vitit 2021, saktesisht 8 dhe 9, me o [më shumë]
Duplexi ndodhet ne 2 katet e fundit te nje pallati te vitit 2021, saktesisht 8 dhe 9, me orientim lindje perendim, [më shumë]
3 2detaje
Apartamente Duplex
Shitje

Shitet Dubleks Okazion Qender

€ 500,000 total
Shitet apartament te Gjimnazi sami Frasheri
Shitet apartament te Gjimnazi sami Frasheri
3 3 231 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat