Slide KUSH VJEN, GJEN!

Properties listed in Qender

Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 Qender

€ 105,000
Apartament 2+1 te Sheshi skenderbej
Apartament 2+1 te Sheshi skenderbej
2 1 76 m2detaje
Biznes
Shitje

OKAZION SHITET BIZNES NE QENDER TE TIRANES

€ 50,000
shitet biznes ne qender te kryeqytetit, biznesi funksionon si hotel, bar
shitet biznes ne qender te kryeqytetit, biznesi funksionon si hotel, bar
350 m2detaje
Ambient
Qeradhenie

Qender, Jepet me qera ambient per aktivitete...

€ 500 /muaj
ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5 katesh, 100m larg nga qendra, sapo kalon [më shumë]
ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5 katesh, 100m larg nga qendra, sapo kalon Posten Qendrore, eshte i [më shumë]
1 120 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Ne Qender, jepet ambient me qira per zyra 12...

€ 600 /muaj
ambienti ndodhet ne pallat te ri, pas hotel tiranes dhe ne afersi te bulevardit Zogu i Par [më shumë]
ambienti ndodhet ne pallat te ri, pas hotel tiranes dhe ne afersi te bulevardit Zogu i Pare, ne kat te trete, i nda [më shumë]
2 120 m2detaje
Biznes
Shitje

Okazion ne Qender te Tiranes, shitet ambient...

€ 160,000
Okazion, ne qender te Tiranes jepet ambient biznesi per shitje, ambienti ndodhet ne pallat [më shumë]
Okazion, ne qender te Tiranes jepet ambient biznesi per shitje, ambienti ndodhet ne pallat te ri, i ndare ne 4 ambi [më shumë]
2 125 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1 ne Qender, prane 15 ka...

€ 72,000
Shitet apartament 1+1 mobiluar dhe restauruar totalisht , me Hipoteke, me lokacion perfekt [më shumë]
Shitet apartament 1+1 mobiluar dhe restauruar totalisht , me Hipoteke, me lokacion perfekt ne qender te Tiranes,
1 1 60 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Shitet Apartament 2+1 tek Rruga Kavajes,Pran...

€ 100,000
Shitet apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensore, me Hipoteke, me hapsire te bollshme , [më shumë]
Shitet apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensore, me Hipoteke, me hapsire te bollshme , orjentim i favorshem me n [më shumë]
2 1 112 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

jepet me qera Zyre ne Qender, pas Hotel Tira...

€ 800 /muaj
Jepet me qera zyre pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi,ne qender te Tiranes, g [më shumë]
Jepet me qera zyre pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi,ne qender te Tiranes, gje qe e ben me te favorsh [më shumë]
4 118 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Tek Galeria ne Qender jepet me qera Apartame...

€ 450 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 me arredim modern dhe komode, ambjenti eshte me ndricim natyr [më shumë]
Jepet me qera apartament 2+1 me arredim modern dhe komode, ambjenti eshte me ndricim natyral dhe hapsira te bollshm [më shumë]
2 1 110 m2detaje
Zyra
Shitje

Qender Prane Shkolles Sami Frasheri, Shitet ...

€ 350,000
Prane Qendres, Shitet Super Ambjent Komercial Open Space Per Klinike!!! Ambjenti ndodhet n [më shumë]
Prane Qendres, Shitet Super Ambjent Komercial Open Space Per Klinike!!! Ambjenti ndodhet ne katin e dyte ose te par [më shumë]
1 200 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Apartament me qira 1+1 Qender

€ 350 /muaj
Tek Banka  jepet me qira apartament 1+1 i arreduar ne menyre mjaft komode. Apartamenti ndo [më shumë]
Tek Banka  jepet me qira apartament 1+1 i arreduar ne menyre mjaft komode. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te n [më shumë]
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Apartament 1+1, Qender, shkolla Sami Frasher...

€ 117,000
Shitet apartament 1+1 ne nje pallat te sapo perfunduar i vitit 2020 me punime cilesore me [më shumë]
Shitet apartament 1+1 ne nje pallat te sapo perfunduar i vitit 2020 me punime cilesore me standarte te larta pozici [më shumë]
1 1 65 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Apartament 2+1, Qender, Shkolla Sami Frasher...

€ 176,400
Shitet apartament 2+1 bosh .pallat i sapo perfunduar i vitit 2020 punime ekstra i miradmin [më shumë]
Shitet apartament 2+1 bosh .pallat i sapo perfunduar i vitit 2020 punime ekstra i miradministruar punime me standar [më shumë]
2 2 98 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Jepet me qera zyre, Qender Tirane

€ 600 /muaj
jepet me qera zyre, zyra eshte multifunksionale, ka hapesire te bollshme dhe mund te p [më shumë]
jepet me qera zyre, zyra eshte multifunksionale, ka hapesire te bollshme dhe mund te perdoret per sherbime te n [më shumë]
1 95 m2detaje
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat