Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Shitet Dubleks Okazion Qender

€ 500,000 total
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 22 Nëntor, 2022
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 3 Tualete
 • 231 m2
Përshkrim

Apartamenti Dublex ndodhet ne katin e 8 edhe 9 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe ka nje siperfaqe totale prej 231/m2 , mundesi ndarje ne 2 apartamente cdo kat mund te pershtatet ne 1+1 te rregullt duke pasur tualet dhome dhe sallon ambient gatimi ne cdo kat planimetri e rregullt ,si dhe nji verande prej . Apartamenti aktualisht sapo eshte perfunduar dhe jane bere rifiniturat permbyllese si parketi, hidrosanitaret e tualetit, patinimet etj. Cilesia e ndertimit eshte gjithashtu nje vecori qe e karakterizon kete apartament ku spikatet termoizolimi me materialet e fundit inovative, fasadat e medha dopjo xham te cilat mundesojne izolim termik dhe akustik, rrjeti hidraulik dhe hidrosanitaret, parketi apo pllaka dhe dyert te cilat e kompletojne kete apartament per me se miri. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe distancen nga ndotja e qytetit por njekohesisht ndodhet vetem pak minuta larg qendres, zona ofron facilitete si shkolla, kopshte, qender spitalore, transport publik, si dhe kompleksi do te ofroj te gjitha sherbimet si supermarkete, farmaci, bare-restorante etj. Ky apartament vjen ne treg me cmimin super okazion per vetem 500000 euro. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne REONE. ALBANIA

Qyteti:
Zona:
State/County: ,
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 30962
Çmimi: € 500,000 total
Siperfaqja e pronës (ne m²): 231 m2
Rooms: 2
Dhoma gjumi: 3
Tualete: 3
Mobilimi: Bosh
Kati: 8
Ballkon: 2
Nr i kateve: 9
Lloji i pronës: Apartamente Duplex
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje
Tarrace
Verande

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente Duplex
Shitje

Shitet apartament duplex, prane Shkolles Sam...

€ 2,200 euro/m2
💥𝐍𝐞 𝐧𝐣𝐞 𝐧𝐠𝐚 𝐩𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐞𝐭 𝐦𝐞 𝐧𝐝𝐞𝐫𝐭𝐢𝐦𝐢𝐧 𝐦𝐞 𝐜𝐢𝐥𝐞𝐬𝐨𝐫 𝐧𝐞 𝐓𝐢𝐫𝐚𝐧𝐞… Shitet apartament duplex Adr [më shumë]
💥𝐍𝐞 𝐧𝐣𝐞 𝐧𝐠𝐚 𝐩𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐞𝐭 𝐦𝐞 𝐧𝐝𝐞𝐫𝐭𝐢𝐦𝐢𝐧 𝐦𝐞 𝐜𝐢𝐥𝐞𝐬𝐨𝐫 𝐧𝐞 𝐓𝐢𝐫𝐚𝐧𝐞… Shitet apartament duplex Adresa: Prane Shkolles Sami [më shumë]
2 2 231 m2detaje
Apartamente Duplex
Shitje

Rezidenca Kodra e Diellit shitet Dupleks Luk...

€ 499,000 EURO
Shitet apartament i organizuar ne 2 kate ne forme dupleksi, me hapesire te bollshme, 3 dho [më shumë]
Shitet apartament i organizuar ne 2 kate ne forme dupleksi, me hapesire te bollshme, 3 dhoma , sallon, kuzhine, i m [më shumë]
3 2 182 m2detaje
Apartamente Duplex
Shitje

Shitet Duplex luksoz ne qender te Tiranes

€ 2,200
Duplexi ndodhet ne 2 katet e fundit te nje pallati te vitit 2021, saktesisht 8 dhe 9, me o [më shumë]
Duplexi ndodhet ne 2 katet e fundit te nje pallati te vitit 2021, saktesisht 8 dhe 9, me orientim lindje perendim, [më shumë]
3 2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat