More Search Options
More Search Options

Shitet Dubleks Okazion Qender

€ 500,000 total
Favorite
Your search results

summary

 • Updated on:
 • November 22, 2022
 • 3 Bedrooms
 • 3 Toilets
 • 231
Description

Apartamenti Dublex ndodhet ne katin e 8 edhe 9 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe ka nje siperfaqe totale prej 231/m2 , mundesi ndarje ne 2 apartamente cdo kat mund te pershtatet ne 1+1 te rregullt duke pasur tualet dhome dhe sallon ambient gatimi ne cdo kat planimetri e rregullt ,si dhe nji verande prej . Apartamenti aktualisht sapo eshte perfunduar dhe jane bere rifiniturat permbyllese si parketi, hidrosanitaret e tualetit, patinimet etj. Cilesia e ndertimit eshte gjithashtu nje vecori qe e karakterizon kete apartament ku spikatet termoizolimi me materialet e fundit inovative, fasadat e medha dopjo xham te cilat mundesojne izolim termik dhe akustik, rrjeti hidraulik dhe hidrosanitaret, parketi apo pllaka dhe dyert te cilat e kompletojne kete apartament per me se miri. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe distancen nga ndotja e qytetit por njekohesisht ndodhet vetem pak minuta larg qendres, zona ofron facilitete si shkolla, kopshte, qender spitalore, transport publik, si dhe kompleksi do te ofroj te gjitha sherbimet si supermarkete, farmaci, bare-restorante etj. Ky apartament vjen ne treg me cmimin super okazion per vetem 500000 euro. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne REONE. ALBANIA

City:
Area:
State/County: ,
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 30962
Price: € 500,000 total
Property Size (in m²): 231
Rooms: 2
Bedrooms: 3
Bathrooms: 3
Furnishing: empty
Floor no. : 8
Balcony: 2
Comments about price: Not Available
Number of floors: 9
Property type: Duplex Apartments
Other Features
kitchen
Elevator
Heating/Cooling
Dining room
Living room
Terrace
Veranda

Property Reviews

You need to login in order to post a review

Similar Properties

Duplex Apartments
For sale

Shitet apartament duplex, prane Shkolles Sam...

€ 2,200 euro/m2
💥𝐍𝐞 𝐧𝐣𝐞 𝐧𝐠𝐚 𝐩𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐞𝐭 𝐦𝐞 𝐧𝐝𝐞𝐫𝐭𝐢𝐦𝐢𝐧 𝐦𝐞 𝐜𝐢𝐥𝐞𝐬𝐨𝐫 𝐧𝐞 𝐓𝐢𝐫𝐚𝐧𝐞… Shitet apartament duplex Adr [more]
💥𝐍𝐞 𝐧𝐣𝐞 𝐧𝐠𝐚 𝐩𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐞𝐭 𝐦𝐞 𝐧𝐝𝐞𝐫𝐭𝐢𝐦𝐢𝐧 𝐦𝐞 𝐜𝐢𝐥𝐞𝐬𝐨𝐫 𝐧𝐞 𝐓𝐢𝐫𝐚𝐧𝐞… Shitet apartament duplex Adresa: Prane Shkolles Sami [more]
2 2 231 details
Duplex Apartments
For sale

Rezidenca Kodra e Diellit shitet Dupleks Luk...

€ 499,000 EURO
Shitet apartament i organizuar ne 2 kate ne forme dupleksi, me hapesire te bollshme, 3 dho [more]
Shitet apartament i organizuar ne 2 kate ne forme dupleksi, me hapesire te bollshme, 3 dhoma , sallon, kuzhine, i m [more]
3 2 182 details
Duplex Apartments
For sale

Shitet Duplex luksoz ne qender te Tiranes

€ 2,200
Duplexi ndodhet ne 2 katet e fundit te nje pallati te vitit 2021, saktesisht 8 dhe 9, me o [more]
Duplexi ndodhet ne 2 katet e fundit te nje pallati te vitit 2021, saktesisht 8 dhe 9, me orientim lindje perendim, [more]

Contact Me

Schedule a showing?
Call +355 676031111 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.
 • Advanced Search

  More Search Options
  More Search Options
 • Latest properties

Compare properties