Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Don Bosko Jepet apartament 2+1 Luks

€ 700 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 21 Nëntor, 2022
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 1 Garazh
 • 100 m2
Përshkrim

Te Kompleksi Fiori Di Bosko , Jepet Me Qera Apartament 2+1 Totalisht i investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 8-katesh te mireadmninistruar me ashensor, dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit te vecuar, dy dhomat e gjumit, njera dhome me dalje ne ballkon, dhe tualeti me dritare. Apartamenti eshte i sapo investuar dhe i arreduar me arkitekt me punime mjaft cilesore. Zona te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te preferuara per banim, sepse ka nje akses shume te mire apartamenti disponon dhe parkim

ID e pronës : 30985
Çmimi: € 700 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 100 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Garazh: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 6
Ballkon: 1
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Liqeni i thate , jepet me qera apartament mo...

€ 600 Euro
Jepet me qera apartament 2+1 Liqeni i thate. Apartamenti eshte i organizuar ne : -Sallon n [më shumë]
Jepet me qera apartament 2+1 Liqeni i thate. Apartamenti eshte i organizuar ne : -Sallon ndenje+ambient gatimi -2 D [më shumë]
2 1detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Myslym Shyr, jepet me qera apartament modern...

€ 800 Euro/muaj
Jepet me qera apartament 3+1 ne Myslym Shyr. Apartamenti eshte i organizuar ne : -Sallon n [më shumë]
Jepet me qera apartament 3+1 ne Myslym Shyr. Apartamenti eshte i organizuar ne : -Sallon ndenje -Ambient gatimi -2 [më shumë]
2 1detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Astir/Vila L, jepet me qera apartament 2+1.

€ 450 Euro/muaj
Jepet me qera Apartament 2+1 Vila L. Apartamenti ndodhet ne katin 6 dhe organizohet ne: -a [më shumë]
Jepet me qera Apartament 2+1 Vila L. Apartamenti ndodhet ne katin 6 dhe organizohet ne: -ambient ndenje dhe kuzhine [më shumë]
0 0detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Don Bosko, jepet me qera apartament 2+1+post...

€ 700 Euro/muaj
Jepet me qera Apartament 2+1 . Apartamenti organizohet ne: -ambient ndenje dhe kuzhine; -2 [më shumë]
Jepet me qera Apartament 2+1 . Apartamenti organizohet ne: -ambient ndenje dhe kuzhine; -2 dhoma gjumi; -2 tualete; [më shumë]
2 2 98 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat