Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Globe Center jepet apartament 1+1 Luks

€ 550 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 21 Nëntor, 2022
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 70 m2
Përshkrim

Tek Qendra Globe , Jepet Me Qira Super Apartament 1+1,  Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim t. Organizohet me korridorin qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, nje dhome matrimoniale , tualeti . Apartamenti eshte totalisht i investuar duke filluar nga instalimet hidraulike dhe elektrike, parket cilesor, dritare dopioxham, sistem kondicionimi qendror multislplit, mobilim modern, elektroshtepiake te markave me te njohura

ID e pronës : 30987
Çmimi: € 550 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 70 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 6
Ballkon: 1
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Qeradhenie

Don Bosko jepet apartament 1+1 Luks

€ 450 ne muaj
Don Bosko Jepet apartament Luks
Don Bosko Jepet apartament Luks
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Rruga Elbasanit Jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
Jepet apartament 1+1 Rruga Elbasanit
Jepet apartament 1+1 Rruga Elbasanit
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Te 9 Kateshet jepet 1+1

€ 400 ne muaj
Te 9 Kateshet jepet 1+1
Te 9 Kateshet jepet 1+1
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Selvia Jepet apartament 1+ 1

€ 400 ne muaj
Selvia Jepet apartament 1+1
Selvia Jepet apartament 1+1
1 1 70 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat