Properties listed in Garsoniere

Garsoniere
Qeradhenie

Prane Kompleksit Kontakt Jepet Garsoniere mo...

€ 400 ne muaj
Kompleksi Star
Kompleksi Star
0 1detaje
Garsoniere
Shitje

Shitet garsoniere tek Selvia.

€ 89,000 Euro
Shitet garsoniere tek Selvia. Shume afer qenderes. Nje mundesi e mire investimi. Me nje si [më shumë]
Shitet garsoniere tek Selvia. Shume afer qenderes. Nje mundesi e mire investimi. Me nje siperfaqe neto 42.1 dhe bru [më shumë]
0 0detaje
Garsoniere
Shitje

Shitet garsoniere ne Qender, prane Selvise.

€ 89,000 Euro
Shitet garsoniere ne qender ne Tiranes. Me nje siperfaqe neto 42.1 dhe bruto 47. Kati 8, p [më shumë]
Shitet garsoniere ne qender ne Tiranes. Me nje siperfaqe neto 42.1 dhe bruto 47. Kati 8, pallat i ri me ashensor. E [më shumë]
0 0detaje
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat