Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Shitet Duplex luksoz ne qender te Tiranes

€ 2,200
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 12 Janar, 2023
  • 3 Dhoma Gjumi
  • 2 Tualete
Përshkrim

Duplexi ndodhet ne 2 katet e fundit te nje pallati te vitit 2021, saktesisht 8 dhe 9, me orientim lindje perendim, ndricim natyral, hapesire e bollshme me tre dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon i madh , organizim shume funksional , lokacion perfekt vetem 5 minuta me kembe nga qendra e Tiranes. Me hipoteke dhe dokumentacion te rregullt.

Qyteti:
Zona:
State/County: ,
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 31191
Çmimi: € 2,200
Property Lot Size: 265 m2
Rooms: 4
Dhoma gjumi: 3
Tualete: 2
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Salle ngrenie
Sallon Ndenje
Tarrace
Verande

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente Duplex
Shitje

Shitet apartament duplex, prane Shkolles Sam...

€ 2,200 euro/m2
💥𝐍𝐞 𝐧𝐣𝐞 𝐧𝐠𝐚 𝐩𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐞𝐭 𝐦𝐞 𝐧𝐝𝐞𝐫𝐭𝐢𝐦𝐢𝐧 𝐦𝐞 𝐜𝐢𝐥𝐞𝐬𝐨𝐫 𝐧𝐞 𝐓𝐢𝐫𝐚𝐧𝐞… Shitet apartament duplex Adr [më shumë]
💥𝐍𝐞 𝐧𝐣𝐞 𝐧𝐠𝐚 𝐩𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐞𝐭 𝐦𝐞 𝐧𝐝𝐞𝐫𝐭𝐢𝐦𝐢𝐧 𝐦𝐞 𝐜𝐢𝐥𝐞𝐬𝐨𝐫 𝐧𝐞 𝐓𝐢𝐫𝐚𝐧𝐞… Shitet apartament duplex Adresa: Prane Shkolles Sami [më shumë]
2 2 231 m2detaje
Apartamente Duplex
Shitje

Rezidenca Kodra e Diellit shitet Dupleks Luk...

€ 499,000 EURO
Shitet apartament i organizuar ne 2 kate ne forme dupleksi, me hapesire te bollshme, 3 dho [më shumë]
Shitet apartament i organizuar ne 2 kate ne forme dupleksi, me hapesire te bollshme, 3 dhoma , sallon, kuzhine, i m [më shumë]
3 2 182 m2detaje
Apartamente Duplex
Shitje

Shitet Dubleks Okazion Qender

€ 500,000 total
Shitet apartament te Gjimnazi sami Frasheri
Shitet apartament te Gjimnazi sami Frasheri
3 3 231 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat