More Search Options
More Search Options

Shitet Duplex luksoz ne qender te Tiranes

€ 2,200
Favorite
Your search results

summary

  • Updated on:
  • January 12, 2023
  • 3 Bedrooms
  • 2 Toilets
Description

Duplexi ndodhet ne 2 katet e fundit te nje pallati te vitit 2021, saktesisht 8 dhe 9, me orientim lindje perendim, ndricim natyral, hapesire e bollshme me tre dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon i madh , organizim shume funksional , lokacion perfekt vetem 5 minuta me kembe nga qendra e Tiranes. Me hipoteke dhe dokumentacion te rregullt.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
City:
Area:
State/County: ,
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 31191
Price: € 2,200
Property Lot Size: 265
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Furnishing: Not Available
Comments about price: Not Available
Property type: Not Available
Other Features
kitchen
Elevator
Dining room
Living room
Terrace
Veranda

Property Reviews

You need to login in order to post a review

Similar Properties

Duplex Apartments
For sale

Rezidenca Kodra e Diellit shitet Dupleks Luk...

€ 499,000 EURO
Shitet apartament i organizuar ne 2 kate ne forme dupleksi, me hapesire te bollshme, 3 dho [more]
Shitet apartament i organizuar ne 2 kate ne forme dupleksi, me hapesire te bollshme, 3 dhoma , sallon, kuzhine, i m [more]
3 2 182 details
Duplex Apartments
For sale

Shitet Dubleks Okazion Qender

€ 500,000 total
Shitet apartament te Gjimnazi sami Frasheri
Shitet apartament te Gjimnazi sami Frasheri
3 3 231 details
  • Advanced Search

    More Search Options
    More Search Options
  • Latest properties

Compare properties