Properties listed in Featured Properties

Duplex Apartments
For sale

Shitet Duplex luksoz ne qender te Tiranes

€ 2,200
Duplexi ndodhet ne 2 katet e fundit te nje pallati te vitit 2021, saktesisht 8 dhe 9, me o [more]
Duplexi ndodhet ne 2 katet e fundit te nje pallati te vitit 2021, saktesisht 8 dhe 9, me orientim lindje perendim, [more]
1+1 Apartments
For sale

Vasil Shanto shitet apartament 1+1 me hipote...

€ 55,000 Euro
Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues, me hipoteke, cdo gje e saporestauruar, kati i pes [more]
Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues, me hipoteke, cdo gje e saporestauruar, kati i peste, mundesi shume e mire [more]
1 1 45 details
3+1 Apartments
Rentals

Jepet me qera apartament 3+1 luksoz tek fush...

€ 600 euro/muaj
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri te vitit 2022, cdo gje e arreduar me shije moderne, lo [more]
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri te vitit 2022, cdo gje e arreduar me shije moderne, lokacion shume i preferuar, [more]
Shops
For sale

Shitet ambient biznesi tek kompleks Lake Vie...

€ 5,500 euro/meter 2
Jepet per shitje dyqani tek kompleks Lake View , kati 0 me siperfaqe 107m2. Ndhodhet buze [more]
Jepet per shitje dyqani tek kompleks Lake View , kati 0 me siperfaqe 107m2. Ndhodhet buze rruges kryesore me fasad [more]
2+1 Apartments
For sale

Fusha e Aviacionit shitet Apartament 2+1 Oka...

EURO/Total € 99,000
Shitet apartament 2+1, i pozicionuar ne nje kompleks te ri pallatesh, i pajisur me hipotek [more]
Shitet apartament 2+1, i pozicionuar ne nje kompleks te ri pallatesh, i pajisur me hipoteke, i arreduar bashkohor, [more]
  • Advanced Search

    More Search Options
    More Search Options
  • Latest properties

Compare properties