Properties listed in For sale

Duplex Apartments
For sale

Rezidenca Kodra e Diellit shitet Dupleks Luk...

€ 499,000 EURO
Shitet apartament i organizuar ne 2 kate ne forme dupleksi, me hapesire te bollshme, 3 dho [more]
Shitet apartament i organizuar ne 2 kate ne forme dupleksi, me hapesire te bollshme, 3 dhoma , sallon, kuzhine, i m [more]
3 2 182 details
Duplex Apartments
For sale

Shitet Duplex luksoz ne qender te Tiranes

€ 2,200
Duplexi ndodhet ne 2 katet e fundit te nje pallati te vitit 2021, saktesisht 8 dhe 9, me o [more]
Duplexi ndodhet ne 2 katet e fundit te nje pallati te vitit 2021, saktesisht 8 dhe 9, me orientim lindje perendim, [more]
2+1 Apartments
For sale

Shitet apartament 2+1 Qender Prane 15 Katesh...

€ 200,000 total
Shitet apartamenti i fundit 2+1 te Gjimnazi Sami Frasheri
Shitet apartamenti i fundit 2+1 te Gjimnazi Sami Frasheri
2 2 108 details
Duplex Apartments
For sale

Shitet Dubleks Okazion Qender

€ 500,000 total
Shitet apartament te Gjimnazi sami Frasheri
Shitet apartament te Gjimnazi sami Frasheri
3 3 231 details
2+1 Apartments
For sale

Bllok Shitet apartament 2+1

€ 150,000
Shitet  apartament ne Bllok ndertim i ri, shume prane te gjitha rrugeve kryesore te qyteti [more]
Shitet  apartament ne Bllok ndertim i ri, shume prane te gjitha rrugeve kryesore te qytetit, mundesi shume e mire i [more]
2 1 90 details
2+1 Apartments
For sale

Liqeni Thate Shitet 2+1

€ 125,000 total
Shitet 2+1 Liqeni thate
Shitet 2+1 Liqeni thate
2 1 100 details
2+1 Apartments
For sale

Rruga kavajes Shitet apartament 2+1

€ 135,000 total
Shitet apartament 2+1 Rruga Kavajes
Shitet apartament 2+1 Rruga Kavajes
2 1 90 details
1+1 Apartments
For sale

21 Dhjetori Shitet apartament 1+1

€ 100,000 total
21 Dhjetori shitet 1+1
21 Dhjetori shitet 1+1
1 1 80 details
1+1 Apartments
For sale

Bllok Shitet Apartament 1+1

€ 125,000 total
Bllok shitet 1+1
Bllok shitet 1+1
1 1 70 details
1+1 Apartments
For sale

Liqeni Thate shitet apartament 1+1

€ 110,000 total
Liqeni Thate Shitet apartament 1+1
Liqeni Thate Shitet apartament 1+1
1 1 75 details
1+1 Apartments
For sale

Myslym Shyri Shitet apartament 1+1

€ 100,000 total
Shitet apartament 1+1
Shitet apartament 1+1
2+1 Apartments
For sale

Selvia shitet 2+1

€ 150,000 total
Selvia Shitet 2+1
Selvia Shitet 2+1
2 1 117 details
1+1 Apartments
For sale

Komuna Parisit shitet apartament 2+1

€ 150,000 total
Shitet apartament 2+1 Komuna Parisit
Shitet apartament 2+1 Komuna Parisit
2 2 100 details
2+1 Apartments
For sale

21 Dhjetori Shitet apartament 2+1

€ 120,000 total
21 Dhjetori Shitet apartament 2+1
21 Dhjetori Shitet apartament 2+1
2 1 80 details
1+1 Apartments
For sale

Komuna Parisit Shitet Apartament 1+1

€ 105,000 total
Komuna Parisit shitet 1+1
Komuna Parisit shitet 1+1
1 1 70 details
1+1 Apartments
For sale

Selvia Shitet 1+1

€ 100,000 ne muaj
Selvia Shitet 1+1
Selvia Shitet 1+1
1 1 70 details
2+1 Apartments
E shitur
For sale

Myslym Shyri shitet apartament 2+1

€ 125,000 total
Myslym Shyri Shitet 2+1
Myslym Shyri Shitet 2+1
2 1 89 details
1+1 Apartments
Ndarje qeraje
Rentals

Rruga Kavajes Shitet 1+1

€ 100,000 total
Rruga Kavajes Shitet 2+1
Rruga Kavajes Shitet 2+1
1 1 70 details
2+1 Apartments
For sale

Kopeshti Botanik, Shitet apartament 2+1

€ 168,000 total
Shitet apartament 2+1, te Kopeshti Botanik
Shitet apartament 2+1, te Kopeshti Botanik
2 1 103 details
2+1 Apartments
For sale

Prane Bulevardit te Ri, Shitet apartament 2+...

€ 188,000 Euro
Shitet apartament 2+1 prane stacionit te trenit. Apartamenti eshte totalisht i investuar , [more]
Shitet apartament 2+1 prane stacionit te trenit. Apartamenti eshte totalisht i investuar , i pershtatshem per klini [more]
  • Advanced Search

    More Search Options
    More Search Options
  • Latest properties

Compare properties