More Search Options
More Search Options

21 Dhjetori jepet apartament 2+1

€ 500 ne muaj
Favorite
Your search results

summary

 • Updated on:
 • December 12, 2022
 • 2 Bedrooms
 • 2 Toilets
 • 100
Description

Te 21  Dhjetori  jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne menyre te rregullt ku koridori ben shperndarjen e dhomes se ndenjes dhe kuzhines, dhomes se gjumit, dhomes studio tualet Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe i shtruar me pllaka , arredimi bashkekohore,ajer te kondicionuar dhe me dy dalje ne ballkon. Apartamenti ne kubaturen e tij eshte me i vecanti dhe me i rregullti ne pallat dhe orientimi perendim  ofron ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites. , Vendodhja apartamentit eshte nje nder zonat me preferenciale te Tiranes, duke ofruar facilitete te shumta.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Property Id : 31106
Price: € 500 ne muaj
Property Size (in m²): 100
Rooms: 1
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Furnishing: Furnished
Floor no. : 5
Balcony: 1
Comments about price: Not Available
Number of floors: 10
Property type: 2+1 Apartments
Other Features
kitchen
Elevator
Heating/Cooling
Dining room
Living room

Property Reviews

You need to login in order to post a review

Similar Properties

2+1 Apartments
Rentals

Fakulteti i mjeksise, jepet me qera apartame...

€ 500 Euro/muaj
Jepet me qera apartament 2+1, me arredim modern cdo gje e re , me te gjitha kushtet e nevo [more]
Jepet me qera apartament 2+1, me arredim modern cdo gje e re , me te gjitha kushtet e nevojshme per banim. Apartame [more]
2+1 Apartments
Rentals

Kompleksi Magnet, jepet me qera apartament m...

€ 500 EURO/MUAJ
Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara ne Tirane, prane zones se 21 dh [more]
Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara ne Tirane, prane zones se 21 dhjetorit, me te gjitha fac [more]
2+1 Apartments
Rentals

Rruga e Elbasanit, 2 + 1 apartment for rent

€ 500 Euro/month
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor, i pozicionuar ne nje lokacion fantastik, [more]
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor, i pozicionuar ne nje lokacion fantastik, prane ures se Tabakeve, 5 [more]
2 1 102 details
1
2+1 Apartments
Rentals

Ali Dem, Jepet me qera apartament 2+1+2 tual...

€ 400
Jepet me qera apartament 2+1 Adresa: Ali Dem, mbi ish Markaten e Vjeter Kati 5 pallat i ri [more]
Jepet me qera apartament 2+1 Adresa: Ali Dem, mbi ish Markaten e Vjeter Kati 5 pallat i ri me ashensor 2 Dhoma Gjum [more]
2 2 98 details

Contact Me

Schedule a showing?
Call +355 676031111 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.
 • Advanced Search

  More Search Options
  More Search Options
 • Latest properties

Compare properties