Find your dream home!

More Search Options
More Search Options
Your search results

Latest Apartments

3+1 Apartments
For sale

€ 217,000 Euro
Shitet apartament 3+1 afer Rruges se Kosovareve. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me 2 ashensore, i pozicionuar [more]
3 2 116 details
2+1 Apartments
For sale

€ 220,000 Euro
Shitet apartament 2+1 tek Liqeni. Apartamenti ndodhet ne kat te 3, pallat i ri me ashensor.Orjentim nga Lindja, pam [more]
2 1 95 details
2+1 Apartments
Rentals

€ 600 Euro
Jepet me qera apartament 2+1 Liqeni i thate. Apartamenti eshte i organizuar ne : -Sallon ndenje+ambient gatimi -2 D [more]
2+1 Apartments
Rentals

€ 800 Euro/muaj
Jepet me qera apartament 3+1 ne Myslym Shyr. Apartamenti eshte i organizuar ne : -Sallon ndenje -Ambient gatimi -2 [more]
1+1 Apartments
For sale

€ 75,000 Euro
Shitet apartament 1+1 ne Ali Dem. I organizuar ne : -sallon ndenje, kuzhine. -1 Dhome gjumi -1 tualet -1 ballkon, S [more]
2+1 Apartments
For sale

€ 95,000 Euro
Shitet apartament 2+1 pas Globe/Ish parku . Apartamenti ka nje siperfaqe prej 82 m2, ndodhet ne kat 1 , ne nje pall [more]
2+1 Apartments
Rentals

€ 450 Euro/muaj
Jepet me qera Apartament 2+1 Vila L. Apartamenti ndodhet ne katin 6 dhe organizohet ne: -ambient ndenje dhe kuzhine [more]
2+1 Apartments
For sale

€ 97,000 Euro
Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues, kati i pare, me hipoteke. Lokacion fantastik, eshte nje mundesi shume e mi [more]

Rentals properties

2+1 Apartments
Rentals

€ 600 Euro
Jepet me qera apartament 2+1 Liqeni i thate. Apartamenti eshte i organizuar ne : -Sallon ndenje+ambient gatimi -2 D [more]
2+1 Apartments
Rentals

€ 800 Euro/muaj
Jepet me qera apartament 3+1 ne Myslym Shyr. Apartamenti eshte i organizuar ne : -Sallon ndenje -Ambient gatimi -2 [more]
2+1 Apartments
Rentals

€ 450 Euro/muaj
Jepet me qera Apartament 2+1 Vila L. Apartamenti ndodhet ne katin 6 dhe organizohet ne: -ambient ndenje dhe kuzhine [more]
2+1 Apartments
Rentals

€ 700 Euro/muaj
Jepet me qera Apartament 2+1 . Apartamenti organizohet ne: -ambient ndenje dhe kuzhine; -2 dhoma gjumi; -2 tualete; [more]
2 2 98 details
2+1 Apartments
Rentals

€ 750 Euro/muaj
Jepet me qera Apartament 2+1 tek Liqeni. Apartamenti ndodhet ne katin 3 dhe organizohet ne: -ambient ndenje dhe kuz [more]
2 2 94 details
1
2+1 Apartments
Rentals

€ 650 Euro/muaj
Jepet me qera Apartament 2+1+2 . Apartamenti organizohet ne: -ambient ndenje dhe kuzhine; -2 dhoma gjumi; -2 tualet [more]

Featured Properties

Duplex Apartments
For sale

€ 2,200
Duplexi ndodhet ne 2 katet e fundit te nje pallati te vitit 2021, saktesisht 8 dhe 9, me orientim lindje perendim, [more]

Our collaborator

If you have Land inside the Unaza in Tirana and you want to build mansions, the prestigious company Ed-Konstruksion welcomes you

Subscribe to receive notifications on newer properties

[mc4wp_form id="28836"]

Compare properties