More Search Options
More Search Options

Prane Shkolles Baletit

€ 500 ne muaj
Favorite
Your search results

summary

  • Updated on:
  • December 12, 2022
  • 1 Bedrooms
  • 1 Toilets
Description

Shume afer qendres se qytetit, tek kryqezimi i Rruges se Elbasanit, mbrapa Shkolles se Baletit, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, jepet me qira apartament 1+1 i investuar shume mire, ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient te bollshem ndenje se bashku me kuzhinen, i mobiluar ne menyre shume te mire dhe cilesore me te gjitha kushtet e nevojshme, dhe pajisje elektroshtepiake te markave me te mira, 1 dhome gjumi me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Eshte plot drite pasi apartamenti orientohet nga Jug-Perendimi dhe ka nje pamje fantastike nga qendra e qytetit duke qene se eshte kati i 4 Zona ne te cilen ndodhet eshte me te mirat ne Tirane per te jetuar, per shkak se ka afer cdo facilitet te mundshem dhe shume afer qendres dhe parkut te Tiranes, shkollave, kopshteve, linjave urbane qe te krijon mundesine per nje jetese cilesore

Property Id : 31105
Price: € 500 ne muaj
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Furnishing: Furnished
Floor no. : 4
Balcony: 1
Comments about price: Disputed
Number of floors: 8
Property type: 1+1 Apartments
Other Features
kitchen
Elevator
garden
Heating/Cooling
Dining room
Living room

Property Reviews

You need to login in order to post a review

Similar Properties

1+1 Apartments

Komuna e Parisit, jepet me qera apartament 1...

€ 600 Euro/muaj
Jepet me qera Apartament 1+1 afer Shkolles “At Zef Pellumbi”! Apartamenti ndod [more]
Jepet me qera Apartament 1+1 afer Shkolles “At Zef Pellumbi”! Apartamenti ndodhet ne katin 7 dhe organi [more]
1+1 Apartments
Rentals

Jepet me qera 1+1 apartament te rruga e Barr...

€ 42,000 leke/muaj
Jepet me qera apartament 1+1, 65m2 , kati i 3 ne nje pallat ekzistues. I organizuar ne: am [more]
Jepet me qera apartament 1+1, 65m2 , kati i 3 ne nje pallat ekzistues. I organizuar ne: ambient gatimi +1 dhome gju [more]
1+1 Apartments
Rentals

Jepet me qera apartament 1+1 tek 21 Dhjetori

€ 400 EURO/MUAJ
Jepet me qera apartament 1+1 tek 21 Dhjetori, apartamenti ndodhet ne katin e 5 me ashensor [more]
Jepet me qera apartament 1+1 tek 21 Dhjetori, apartamenti ndodhet ne katin e 5 me ashensor, pallat i ri me kushte b [more]
1+1 Apartments
Rentals

Jepet me qera apartament 1+1 tek Fresku.

€ 350 EURO/MUAJ
Jepet me qera apartament 1+1 tek Fresku. Cdo gje e re me kushte bashkohore ,apartamenti nd [more]
Jepet me qera apartament 1+1 tek Fresku. Cdo gje e re me kushte bashkohore ,apartamenti ndodhet ne katin e 5-te. Pe [more]

Contact Me

Schedule a showing?
Call +355 676031111 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.
  • Advanced Search

    More Search Options
    More Search Options
  • Latest properties

Compare properties