Properties listed in 2+1 Apartments

2+1 Apartments
Rentals

21 Dhjetori jepet apartament 2+1

€ 500 ne muaj
21 Dhjetori jepet apartament 2+1
21 Dhjetori jepet apartament 2+1
2 2 100 details
2+1 Apartments
For sale

Shitet apartament 2+1 Qender Prane 15 Katesh...

€ 200,000 total
Shitet apartamenti i fundit 2+1 te Gjimnazi Sami Frasheri
Shitet apartamenti i fundit 2+1 te Gjimnazi Sami Frasheri
2 2 108 details
2+1 Apartments
Rentals

Don Bosko Jepet apartament 2+1 Luks

€ 700 ne muaj
Fiori Di Bosko Jepet 2+1 700 Euro Luks
Fiori Di Bosko Jepet 2+1 700 Euro Luks
2 1 100 details
2+1 Apartments
Rentals

Jepet apartament 2+1 Prane Kompleksit Delijo...

€ 500 ne muaj
Prane Kompleksit Delijorgji Jepet Super Apartament 2+1+ me Qira! Apartamenti ndodhet ne ka [more]
Prane Kompleksit Delijorgji Jepet Super Apartament 2+1+ me Qira! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te [more]
2 1 96 details
2+1 Apartments
For sale

Bllok Shitet apartament 2+1

€ 150,000
Shitet  apartament ne Bllok ndertim i ri, shume prane te gjitha rrugeve kryesore te qyteti [more]
Shitet  apartament ne Bllok ndertim i ri, shume prane te gjitha rrugeve kryesore te qytetit, mundesi shume e mire i [more]
2 1 90 details
2+1 Apartments
For sale

Liqeni Thate Shitet 2+1

€ 125,000 total
Shitet 2+1 Liqeni thate
Shitet 2+1 Liqeni thate
2 1 100 details
2+1 Apartments
For sale

Rruga kavajes Shitet apartament 2+1

€ 135,000 total
Shitet apartament 2+1 Rruga Kavajes
Shitet apartament 2+1 Rruga Kavajes
2 1 90 details
2+1 Apartments
For sale

Selvia shitet 2+1

€ 150,000 total
Selvia Shitet 2+1
Selvia Shitet 2+1
2 1 117 details
2+1 Apartments
For sale

21 Dhjetori Shitet apartament 2+1

€ 120,000 total
21 Dhjetori Shitet apartament 2+1
21 Dhjetori Shitet apartament 2+1
2 1 80 details
2+1 Apartments
E shitur
For sale

Myslym Shyri shitet apartament 2+1

€ 125,000 total
Myslym Shyri Shitet 2+1
Myslym Shyri Shitet 2+1
2 1 89 details
2+1 Apartments
Rentals

Te Selvia jepet apartament 2+1

€ 550
Selvia jepet 2+1
Selvia jepet 2+1
2 2 100 details
2
2+1 Apartments
Rentals

9 Kateshet jepet 2+1

€ 600 ne muaj
9 Kateshet jepet 2+1
9 Kateshet jepet 2+1
2 1 100 details
2+1 Apartments
Rentals

Kodra e Diellit jepet apartament 2+1

€ 500 ne muaj
Kodra Diellit Jepet apartament 2+1
Kodra Diellit Jepet apartament 2+1
2 2 106 details
2
2+1 Apartments
Rentals

Komuna eparisit Jepet apartament 2+1

€ 600 ne muaj
Apartament 2+1 Komuna Parisit
Apartament 2+1 Komuna Parisit
2 2 120 details
2+1 Apartments
Rentals

Kopeshti Zoologjik Jepet apartament 2+1

€ 550 ne muaj
Kopeshti Zoologjik jepet apartament 2+1
Kopeshti Zoologjik jepet apartament 2+1
2 2 100 details
2+1 Apartments
Rentals

Garda Jepet apartament 2+1

€ 700 ne muaj
Garda 2+1
Garda 2+1
2 1 100 details
2+1 Apartments
Rentals

Liqeni Thate Jepet 2+1

€ 500 ne muaj
tek Liqeni i Thate  jepet me qera apartament 2+1 i sapo investuar dhe i pa banuar me pare. [more]
tek Liqeni i Thate  jepet me qera apartament 2+1 i sapo investuar dhe i pa banuar me pare. Apartamenti ndodhet ne k [more]
2+1 Apartments
Rentals

Bllok Jepet Apartament 2+1

€ 600 ne muaj
Bllok jepet 2+1
Bllok jepet 2+1
2 1 100 details
2+1 Apartments
Rentals

Sheshi Willson 2+1

€ 500 ne muaj
Jepet 2+1 Sheshi Willson
Jepet 2+1 Sheshi Willson
2 1 100 details
2+1 Apartments
Rentals

Myslym SHyri Jepet apartament 2+1

€ 500 ne muaj
Myslym Shyri jepet 2+1
Myslym Shyri jepet 2+1
2 1 100 details
  • Advanced Search

    More Search Options
    More Search Options
  • Latest properties

Compare properties