Properties listed in Duplex Apartments

Duplex Apartments
For sale

Rezidenca Kodra e Diellit shitet Dupleks Luk...

€ 499,000 EURO
Shitet apartament i organizuar ne 2 kate ne forme dupleksi, me hapesire te bollshme, 3 dho [more]
Shitet apartament i organizuar ne 2 kate ne forme dupleksi, me hapesire te bollshme, 3 dhoma , sallon, kuzhine, i m [more]
3 2 182 details
Duplex Apartments
For sale

Shitet Duplex luksoz ne qender te Tiranes

€ 2,200
Duplexi ndodhet ne 2 katet e fundit te nje pallati te vitit 2021, saktesisht 8 dhe 9, me o [more]
Duplexi ndodhet ne 2 katet e fundit te nje pallati te vitit 2021, saktesisht 8 dhe 9, me orientim lindje perendim, [more]
Duplex Apartments
For sale

Shitet Dubleks Okazion Qender

€ 500,000 total
Shitet apartament te Gjimnazi sami Frasheri
Shitet apartament te Gjimnazi sami Frasheri
3 3 231 details
Duplex Apartments
For sale

Shitet apartament duplex, prane Shkolles Sam...

€ 2,200 euro/m2
💥𝐍𝐞 𝐧𝐣𝐞 𝐧𝐠𝐚 𝐩𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐞𝐭 𝐦𝐞 𝐧𝐝𝐞𝐫𝐭𝐢𝐦𝐢𝐧 𝐦𝐞 𝐜𝐢𝐥𝐞𝐬𝐨𝐫 𝐧𝐞 𝐓𝐢𝐫𝐚𝐧𝐞… Shitet apartament duplex Adr [more]
💥𝐍𝐞 𝐧𝐣𝐞 𝐧𝐠𝐚 𝐩𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐞𝐭 𝐦𝐞 𝐧𝐝𝐞𝐫𝐭𝐢𝐦𝐢𝐧 𝐦𝐞 𝐜𝐢𝐥𝐞𝐬𝐨𝐫 𝐧𝐞 𝐓𝐢𝐫𝐚𝐧𝐞… Shitet apartament duplex Adresa: Prane Shkolles Sami [more]
2 2 231 details
Duplex Apartments
Rentals

Jepet me qera apartament 2+1 super luksoz te...

€ 1,200 euro/month
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri i viteve te fundit i arreduar me cdo gje te re me arki [more]
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri i viteve te fundit i arreduar me cdo gje te re me arkitekt ,jacuzzi ,chiller, t [more]
2 2 128 details
  • Advanced Search

    More Search Options
    More Search Options
  • Latest properties

Compare properties