Properties listed in Center

Duplex Apartments
For sale

Shitet Duplex luksoz ne qender te Tiranes

€ 2,200
Duplexi ndodhet ne 2 katet e fundit te nje pallati te vitit 2021, saktesisht 8 dhe 9, me o [more]
Duplexi ndodhet ne 2 katet e fundit te nje pallati te vitit 2021, saktesisht 8 dhe 9, me orientim lindje perendim, [more]
2+1 Apartments
Rentals

Ne qender te Tiranes, jepet me qera apartame...

€ 750 euro/muaj
Jepet me qera Apartament 2+1 ne Qender te Tiranes! Apartamenti ndodhet ne katin 3 dhe orga [more]
Jepet me qera Apartament 2+1 ne Qender te Tiranes! Apartamenti ndodhet ne katin 3 dhe organizohet ne: -ambient nden [more]
2+1 Apartments
Rentals

Ne qender te Tiranes, jepet me qera apartame...

€ 750 Euro/muaj
Jepet me qera Apartament 2+1 Ne Qender te Tiranes! Apartamenti ndodhet ne katin 7 dhe orga [more]
Jepet me qera Apartament 2+1 Ne Qender te Tiranes! Apartamenti ndodhet ne katin 7 dhe organizohet ne: -ambient nden [more]
2+1 Apartments
Rentals

Qender jepet me qera ambient per zyra

€ 500 euro/muaj
Ambienti ndodhet ne rrugen e kavajes, 5 minuta nga sheshi Skenderbej, i organizuar ne 4 am [more]
Ambienti ndodhet ne rrugen e kavajes, 5 minuta nga sheshi Skenderbej, i organizuar ne 4 ambiente, me ashensor
  • Advanced Search

    More Search Options
    More Search Options
  • Latest properties

Compare properties