Slide KUSH VJEN, GJEN!

Properties listed in Apartamente Duplex

Apartamente Duplex
Qeradhenie

Duplex luksoz ne bllok

€ 1,250 /muaj
Dubleks luksoz ne bllok, me 3 dhoma gjumi dhe sallon ndenje me hapesire, 3 tualete, verand [më shumë]
Dubleks luksoz ne bllok, me 3 dhoma gjumi dhe sallon ndenje me hapesire, 3 tualete, verande e madhe, kushte moderne [më shumë]
3 3 220 m2detaje
2
Apartamente Duplex
Shitje

Shitet Apartament Dublex

€ 415,000
OKAZION! Shitet Apartament  Dublex ,Apartamenti ndodhet ne katin e 7 edhe 8 te nje pallati [më shumë]
OKAZION! Shitet Apartament  Dublex ,Apartamenti ndodhet ne katin e 7 edhe 8 te nje pallati te ri te pajisur me ashe [më shumë]
3 2 231 m2detaje
Apartamente Duplex
Qeradhenie

Jepet me qera Vile Dublex tek 21 Dhjetori

€ 900 /muaj
Jepet me qera kati 2 dhe i 3 i nje vile ( Dublex) , e mobiluar totalisht me te gjitha kush [më shumë]
Jepet me qera kati 2 dhe i 3 i nje vile ( Dublex) , e mobiluar totalisht me te gjitha kushtet e kohes, me hapsira t [më shumë]
4 3 220 m2detaje
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat