Slide KUSH VJEN, GJEN!

Properties listed in Myslym Shyri

Dyqane
Shitje

Myslym Shyri Shitet Dyqan

€ 380,000 Total
Shitet Dyqan te Myslym Shyri
Shitet Dyqan te Myslym Shyri
1 50 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1 Myslym Shyri

€ 95,000
Shitet Apartament 1+1 te Myslym shyri
Shitet Apartament 1+1 te Myslym shyri
1 1 57 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Myslym Shyri.jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
Prane Drejtorise se Policise
Prane Drejtorise se Policise
1 1detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Myslym Shyri Jepet apartament 2+1

€ 450 ne muaj
Myslym Shyri
Myslym Shyri
2 2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Myslym Shyri ,jepet apartament 2+1 me qira

€ 400 /muaj
Prane Drejtorise se Policise ne Myslym Shyr, Jepet me Qira Apartament 2+1 me siperfaqe te [më shumë]
Prane Drejtorise se Policise ne Myslym Shyr, Jepet me Qira Apartament 2+1 me siperfaqe te madhe 110 m2. Apartamenti [më shumë]
2 2 110 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Myslym Shyri, jepet me qera apartament 1+1

€ 400 /muaj
jepet me qera apartament 1+1,aparamenti ka strukture te rregullt dhe eshte i investuar, ka [më shumë]
jepet me qera apartament 1+1,aparamenti ka strukture te rregullt dhe eshte i investuar, ka gjithashtu mobilim moder [më shumë]
1 1 68 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Jepet me qera Apartament 1+1 Superluksoz ne ...

€ 650 /muaj
Jepet me qera Apartament Superluksoz me nje arredim modern e teper cilesore, investuar tot [më shumë]
Jepet me qera Apartament Superluksoz me nje arredim modern e teper cilesore, investuar totalisht ,me nje ambjent qe [më shumë]
1 1 87 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

jepet me qera Zyre(2+1) tek Myslym Shyri

€ 500 /muaj
jepet me qera ambjent (Ap 2+1) i pershtatshem per zyre,e aktivitete te ndryshme biznesi, z [më shumë]
jepet me qera ambjent (Ap 2+1) i pershtatshem per zyre,e aktivitete te ndryshme biznesi, zona eshte me lokacion tep [më shumë]
1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Tek Myslym Shyri Shitet Apartament 1+1

€ 66,000
Shitet ap 1+1 mobiluar me kushtet e nevojshme, zona eshte nder me te preferuarat dhe te je [më shumë]
Shitet ap 1+1 mobiluar me kushtet e nevojshme, zona eshte nder me te preferuarat dhe te jep teper lehetesi ne leviz [më shumë]
1 1 60 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Jepet me Qera Apartament 2+1 ne Myslym Shyr ...

€ 400 /muaj
2 1 85 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Shitet Apartament 1+1, Myslym Shyri

€ 72,000
Ne Myslym Shyr, shitet apartament 1+1, si rast ideal per investim. Apartamenti ndodhet ne [më shumë]
Ne Myslym Shyr, shitet apartament 1+1, si rast ideal per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje palla [më shumë]
1 1 60 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Apartament me qira 1+1, Myslym Shyri

€ 400 /muaj
Rruga Myslym Shyri,  Jepet Me Qira Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te [më shumë]
Rruga Myslym Shyri,  Jepet Me Qira Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashe [më shumë]
1 1 80 m2detaje
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat