Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
Rezultatet e kërkimit tuaj

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.

My Listings

All (111)
Me qera (62)
Okazionet me te mira (3)
Shitje (49)
Te fundit (14)
Apartamente 3+1
Shitje

Liqeni Thate Shitet Apartament 3+1

€ 230,000
liqeni thate shitet apartament 3+1
liqeni thate shitet apartament 3+1
3 2 170 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Vasil Shanto Shitet Apartament 1+1

€ 65,000 total
shitet apartament 1+1 Vasil Shanto
shitet apartament 1+1 Vasil Shanto
1 1 60 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Komuna Parisit Jepet ambient per zyra

€ 650 muaj
Ambient per Zyra te Komuna Parisit
Ambient per Zyra te Komuna Parisit
1 65 m2detaje
Ambient
Qeradhenie

Okazion, Jepet me qera ambient ne Don Bosko

€ 2,000 /muaj
Okazion, jepet me qera apartament ne Don Bosko me hapesire 400m2, ndodhet ne katin e pare [më shumë]
Okazion, jepet me qera apartament ne Don Bosko me hapesire 400m2, ndodhet ne katin e pare banim, i pershtatshem per [më shumë]
1 400 m2detaje
Biznes
Shitje

OKAZION SHITET BIZNES NE QENDER TE TIRANES

€ 50,000
shitet biznes ne qender te kryeqytetit, biznesi funksionon si hotel, bar
shitet biznes ne qender te kryeqytetit, biznesi funksionon si hotel, bar
350 m2detaje
1
Apartamente 2+1
Shitje

Jepet me qera 2+1 tek rruga e durresit

€ 400 /muaj
apartamenti ndodhet ne pallat te ri, buze rruges, i mobiluar shume mire me kushte bashkoho [më shumë]
apartamenti ndodhet ne pallat te ri, buze rruges, i mobiluar shume mire me kushte bashkohore
2 2 108 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Shitet apartament ne plazhin e Durresit 1+1

€ 49,000
Ndodhet ne katin e 4 , apartamenti ndodhet ne pallat shume cilesor me hapesire te bollshme [më shumë]
Ndodhet ne katin e 4 , apartamenti ndodhet ne pallat shume cilesor me hapesire te bollshme , i vendosur prane hotel [më shumë]
1 1 75 m2detaje
Vile
Shitje

Shitet Vile 4 kateshe ne zonen e Selites

€ 960,000
Shitet nje vile e ndertuar ne nje zone rezidenciale me vila, ne nje gjendje shume te mire, [më shumë]
Shitet nje vile e ndertuar ne nje zone rezidenciale me vila, ne nje gjendje shume te mire, ne secili kat ndodhen ng [më shumë]
16 4 960 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet me qera apartament 2+1, Zogu i Zi

€ 500 /muaj
Apartament 2+1 Ne zonen e Zogut te Zi , ne gjendje shume te mire , apartamenti ka nje arre [më shumë]
Apartament 2+1 Ne zonen e Zogut te Zi , ne gjendje shume te mire , apartamenti ka nje arredim modern dhe i shtrruar [më shumë]
2 2 115 m2detaje
Ambient
Qeradhenie

Qender, Jepet me qera ambient per aktivitete...

€ 500 /muaj
ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5 katesh, 100m larg nga qendra, sapo kalon [më shumë]
ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5 katesh, 100m larg nga qendra, sapo kalon Posten Qendrore, eshte i [më shumë]
1 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Selvia, jepet me qera super apartament 2+1

€ 400 /muaj
jepet me qera super apartament 2+1, apartament ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri, [më shumë]
jepet me qera super apartament 2+1, apartament ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri, totalisht i mobiluar dhe [më shumë]
2 1 100 m2detaje
1
Zyra
Qeradhenie

Rruga e Kavajes, jepet me qera ambient per z...

€ 380 /muaj
jepet me qera ambient per zyra, ambienti eshte i ndare ne 2+1, eshte i rikonstruktuar, me [më shumë]
jepet me qera ambient per zyra, ambienti eshte i ndare ne 2+1, eshte i rikonstruktuar, me parket dhe hapesire te bo [më shumë]
1 70 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Bllok, jepet me qera apartament 2+1

€ 450 /muaj
jepet me qera apartament 2+1, ne pallat te ri, i arreduar bashkohor, me mobilim cilesor
jepet me qera apartament 2+1, ne pallat te ri, i arreduar bashkohor, me mobilim cilesor
2 1detaje
Zyra
Qeradhenie

Ne Qender, jepet ambient me qira per zyra 12...

€ 600 /muaj
ambienti ndodhet ne pallat te ri, pas hotel tiranes dhe ne afersi te bulevardit Zogu i Par [më shumë]
ambienti ndodhet ne pallat te ri, pas hotel tiranes dhe ne afersi te bulevardit Zogu i Pare, ne kat te trete, i nda [më shumë]
2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kodra e diellit jepet me qera apartament 2+1

€ 450
jepet me qera apartament 2+1,te kodra e diellit, i mobiluar shume mire me arredim modern
jepet me qera apartament 2+1,te kodra e diellit, i mobiluar shume mire me arredim modern
2 2 102 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

bllok, jepet me qera apartament 2+1

€ 400 /muaj
jepet me qera apartament 2+1 ne bllok, mobilim modern dhe arredim cilesor i pershtatshem p [më shumë]
jepet me qera apartament 2+1 ne bllok, mobilim modern dhe arredim cilesor i pershtatshem per cifte dhe familjare
2 1 95 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

komuna e parisit jepet me qera ambient per z...

€ 300 /muaj
jepet abjent zyre te komleksi arabit, e investuar ne detaje me parket, kondicioner, hapesi [më shumë]
jepet abjent zyre te komleksi arabit, e investuar ne detaje me parket, kondicioner, hapesire e bollshme
1 55 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

jepet me qera ambient zyre

€ 1,000 /muaj
ambienti eshte i organizuar shume mire dhe i mobiluar me te gjitha pajisjet e nje zyre ese [më shumë]
ambienti eshte i organizuar shume mire dhe i mobiluar me te gjitha pajisjet e nje zyre esenciale
1 90 m2detaje
Biznes
Shitje

Okazion ne Qender te Tiranes, shitet ambient...

€ 160,000
Okazion, ne qender te Tiranes jepet ambient biznesi per shitje, ambienti ndodhet ne pallat [më shumë]
Okazion, ne qender te Tiranes jepet ambient biznesi per shitje, ambienti ndodhet ne pallat te ri, i ndare ne 4 ambi [më shumë]
2 125 m2detaje
1
Apartamente 2+1
Shitje

Rruga e Kosovareve, shitet apartament 2+1

€ 190,000
shitet apartament 2+1, apartamenti ndodhet ne pallat te ri te mire administruar, gjithasht [më shumë]
shitet apartament 2+1, apartamenti ndodhet ne pallat te ri te mire administruar, gjithashtu ka punime cilesore, ka [më shumë]
2 2 117 m2detaje

Agent Reviews

You need to login in order to post a review
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat