Slide KUSH VJEN, GJEN!

Properties listed in Selvia

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Selvia, jepet me qera super apartament 2+1

€ 400 /muaj
jepet me qera super apartament 2+1, apartament ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri, [më shumë]
jepet me qera super apartament 2+1, apartament ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri, totalisht i mobiluar dhe [më shumë]
2 1 100 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet me qera Apartament 2+1 tek Selvia, Pra...

€ 500 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 arreduar ne menyre luksoze me hapsira te bollshme e ndricim n [më shumë]
Jepet me qera apartament 2+1 arreduar ne menyre luksoze me hapsira te bollshme e ndricim natyral, pallati eshte i r [më shumë]
2 1 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet apartament me qera 2+1 Perballe Komple...

€ 400 /muaj
Tek nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kompleksi Halili  jepet me qera  super ap [më shumë]
Tek nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kompleksi Halili  jepet me qera  super apartament 2+1+2, ne katin [më shumë]
2 2 120 m2detaje
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat