Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Qender jepet ambient zyre

€ 700
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 3 Nëntor, 2022
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 100 m2
Përshkrim

Jepet apartament me qira per zyra ne qender te Tiranes, Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te mira ne Tirane, me kushte teper cilesore me 2 ashensore dhe i mireadministruar nje staf sporteli dhe sigurie. Hapesira e brendshme prej 100 m2 eshte e organizuar ne sallon + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete te gjitha te arreduara ne menyre bashkekohore si dhe 3 ballkone te cialt kane orientim veri-perendim dhe ofrojne ndricim natyral pergjate pjeses me te madhe te dites. Apartameni eshte i shtruar me parket dhe ka sistem qendror ftohje/ngrohje. Apartamenti eshte i pershtatshem per profile te ndryshme zyrash si programimi, marketimi, ekspert kontabel etj. Cmimi eshte 700 euro ku jane te perfshira dhe taksat. Se bashku me apartamentin vjen dhe nje post parkimi kundrejt nje pagese ekstra

Qyteti:
Zona:
State/County: ,
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 30861
Çmimi: € 700
Siperfaqja e pronës (ne m²): 100 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: Bosh
Kati: 2
Ballkon: 1
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Zyra
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Other Agents

user image

Admin3

Facebook Twitter Messenger WhatsApp

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Zyra
Qeradhenie

Komuna Parisit jepet zyre

€ 600 ne muaj
Komuna Parisit jepet zyre
Komuna Parisit jepet zyre
1 1detaje

21 Dhjetori Jepet Ambjent per Zyra

€ 500
jepet ambient Zyre te 21 Dhjetori
jepet ambient Zyre te 21 Dhjetori
1 1 70 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Rruga Elbasanit Prane Ambasades Amerikane je...

€ 500 ne muaj
Rruga Elbasanit ambient per Zyra
Rruga Elbasanit ambient per Zyra
2 1 70 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Sheshi Willson Jepet ambient zyre

€ 800 ne muaj
Sheshi Willson jepet ambient zyre
Sheshi Willson jepet ambient zyre
2 2 100 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat