Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Selvia Shitet 1+1

€ 100,000 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 4 Nëntor, 2022
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 70 m2
Përshkrim

Selvia “,prane Qendres shitet apartament 1+1 ne ndertim te ri me strukture 4,6,8, 10 kate banim, 3 kate parkim nentokesore. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 teknik, me siperfaqe neto 75 m/2  me orientim Jug dhe ka organizim si me poshte ;salloni ku kemi ambient ndenjie dhe gatimi,dhome gjumi, 1 tualet,ballkoni ku lidhen te dyja ambientet salloni bashke me dhomen e gjumit. Kompleksi eshte konceptuar nga arkitekt italian, si nje rezidence luksoze. Veçoria e ndërtesës Selvia është fakti i mundësisë për të jetuar në një mënyrë unike dhe ekskluzive në zemër të qytetit, i rrethuar me gjelbërim dhe vetrata të mëdha, gjithçka e pasuruar me një hijezues (brise-soleile) të veçantë që mbulon ndërtesën, një prekje elegante dhe e gjeneratës së fundit.Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire investimi dhe banimi per arsye te vendodhjes perfekte ne Qender te Tiranes

Qyteti:
Zona:
State/County: ,
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 30871
Çmimi: € 100,000 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 70 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: Bosh
Kati: 6
Ballkon: 1
Nr i kateve: 10
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Shitje

Nxito Okazion Shkolla Sami Frasheri

€ 124,000 total
shitet Sami Frasheti
shitet Sami Frasheti
1 1 69 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

21 Dhjetori Shitet apartament 1+1

€ 100,000 total
21 Dhjetori shitet 1+1
21 Dhjetori shitet 1+1
1 1 80 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Bllok Shitet Apartament 1+1

€ 125,000 total
Bllok shitet 1+1
Bllok shitet 1+1
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Liqeni Thate shitet apartament 1+1

€ 110,000 total
Liqeni Thate Shitet apartament 1+1
Liqeni Thate Shitet apartament 1+1
1 1 75 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat