Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Selvia, Jepet me qera apartament 2+1

€ 800 euro/month
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 24 Prill, 2023
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 100 m2
Përshkrim

Jepet me qera apartament 2+1 plus vend parkimi i perfshir

Adresa:Selvia

Apartamenti organizohet nga dhoma ndenjes dhe gatimit, dy dhoma gjumi nje tualet dhe nje ballkon.

Ndodhet ne katin e 8-te, te nje pallati te ri me ashensor

Arreduar ne menyre bashkekohore

Per me shume detaje na kontaktoni!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Qyteti:
Zona:
State/County:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 31866
Çmimi: € 800 euro/month
Siperfaqja e pronës (ne m²): 100 m2
Rooms: 3
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje
Vendparkim

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Fakulteti i mjeksise, jepet me qera apartame...

€ 500 Euro/muaj
Jepet me qera apartament 2+1, me arredim modern cdo gje e re , me te gjitha kushtet e nevo [më shumë]
Jepet me qera apartament 2+1, me arredim modern cdo gje e re , me te gjitha kushtet e nevojshme per banim. Apartame [më shumë]
0 0detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kompleksi Magnet, jepet me qera apartament m...

€ 500 EURO/MUAJ
Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara ne Tirane, prane zones se 21 dh [më shumë]
Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara ne Tirane, prane zones se 21 dhjetorit, me te gjitha fac [më shumë]
2 1detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Rruga e Elbasanit, jepet me qera apartament ...

€ 500 Euro/month
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor, i pozicionuar ne nje lokacion fantastik, [më shumë]
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor, i pozicionuar ne nje lokacion fantastik, prane ures se Tabakeve, 5 [më shumë]
2 1 102 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Ali Dem, Jepet me qera apartament 2+1+2 tual...

€ 400
Jepet me qera apartament 2+1 Adresa: Ali Dem, mbi ish Markaten e Vjeter Kati 5 pallat i ri [më shumë]
Jepet me qera apartament 2+1 Adresa: Ali Dem, mbi ish Markaten e Vjeter Kati 5 pallat i ri me ashensor 2 Dhoma Gjum [më shumë]
2 2 98 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat