Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Selvia shitet 2+1

€ 150,000 total
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 7 Nëntor, 2022
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 117 m2
Përshkrim

Ne nje nga zonat me te preferuara per banim ne Tirane, tek Selvia, ofrojme apartament me tipologji 2+1 per shitje. Apartamenti favorizohet pasi ka nje vendodhje ne nje nder zonat me te preferuara per banim per shkak te komoditetit dhe qetesise qe kjo zone ofron. Ndodhet ne katin e 4-te, te nje pallati te ri, te mire-administruar, me ashensor. Gjithashtu pallati eshte i sktrukturuar me nje oborr, teper i pershtatshem per argetimin e femijeve. Ka siperfaqe 117m2 dhe eshte i organizuar ne korridorin kryesore i cili ben shperndarjen ne ambientin e ndjenjes, kuzhinen, 2 dhomat e gjumi, tualetin dhe ballkon. Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha mobiljet dhe elektroshtepiaket e nevojshme. Ka orientim te favorshem cka e ben kete apartament te kete ndricim natyral gjate gjithe kohes.

Qyteti:
Zona:
State/County: ,
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 30889
Çmimi: € 150,000 total
Siperfaqja e pronës (ne m²): 117 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 4
Ballkon: 1
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Shitje

Nxito shitet Okazion Gjimnazi Sami Frasheri

€ 198,000 total
Shitet Apartament Qender Gjimnazi sami Frasheri
Shitet Apartament Qender Gjimnazi sami Frasheri
2 2 110 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Bllok Shitet apartament 2+1

€ 150,000
Facebook Twitter Messenger WhatsApp Shitet  apartament ne Bllok ndertim i ri, shume prane [më shumë]
Facebook Twitter Messenger WhatsApp Shitet  apartament ne Bllok ndertim i ri, shume prane te gjitha rrugeve kryesor [më shumë]
2 1 90 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Liqeni Thate Shitet 2+1

€ 125,000 total
Shitet 2+1 Liqeni thate
Shitet 2+1 Liqeni thate
2 1 100 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Rruga kavajes Shitet apartament 2+1

€ 135,000 total
Shitet apartament 2+1 Rruga Kavajes
Shitet apartament 2+1 Rruga Kavajes
2 1 90 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat