Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Te Selvia jepet apartament 2+1

€ 550
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 2 Nëntor, 2022
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 100 m2
Përshkrim

Tek Selvia, Prane Supermarket Spar, jepet me qira apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati shume te mireadministruar me dy ashensore. Apartamenti organizohet nga koridori qe ben shperndarjen ne sallon me kuzhine te vecuar, ne dhomen matrimoniale me tualet te dedikuar, dhomen e femijeve dhe nje tualet kryesor. Orientimi i ketij apartamenti eshte veri-perendim i cila ben te mundur te kete drite pjesen e dyte te dites. Apartamenti eshte i mobiluar mire duke ju ofruar cdo kusht te nevojshem per jetese komode. Zona ne te cilen ndodhet ofron facilitete dhe sherbime per nje jetese sa me komode, prane qendres se Tiranes.

Qyteti:
Zona:
State/County: ,
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 30848
Çmimi: € 550
Siperfaqja e pronës (ne m²): 100 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 5
Ballkon: 1
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Don Bosko Jepet apartament 2+1 Luks

€ 700 ne muaj
Fiori Di Bosko Jepet 2+1 700 Euro Luks
Fiori Di Bosko Jepet 2+1 700 Euro Luks
2 1 100 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet apartament 2+1 Prane Kompleksit Delijo...

€ 500 ne muaj
Facebook Twitter Messenger WhatsAppPrane Kompleksit Delijorgji Jepet Super Apartament 2+1+ [më shumë]
Facebook Twitter Messenger WhatsAppPrane Kompleksit Delijorgji Jepet Super Apartament 2+1+ me Qira! Apartamenti ndo [më shumë]
2 1 96 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Rruga Elbasanit jepet apartament 2+1

€ 600
Rruga Elbasanit 2+1
Rruga Elbasanit 2+1
Apartamente 2+1
Qeradhenie

9 Kateshet jepet 2+1

€ 600 ne muaj
9 Kateshet jepet 2+1
9 Kateshet jepet 2+1
2 1 100 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat