Properties listed in Liqeni i thatë

Apartamente 2+1
Shitje

Liqeni Thate Shitet 2+1

€ 125,000 total
Shitet 2+1 Liqeni thate
Shitet 2+1 Liqeni thate
2 1 100 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Liqeni Thate Jepet 2+1

€ 500 ne muaj
tek Liqeni i Thate  jepet me qera apartament 2+1 i sapo investuar dhe i pa banuar me pare. [më shumë]
tek Liqeni i Thate  jepet me qera apartament 2+1 i sapo investuar dhe i pa banuar me pare. Apartamenti ndodhet ne k [më shumë]
2 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Liqeni Thate jepet aprtament 1+1

€ 400 ne muaj
Liqeni Thate Apartament 1+1
Liqeni Thate Apartament 1+1
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Liqeni Thate jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
jepet te liqeni apartament 1+1
jepet te liqeni apartament 1+1
1 1 70 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Liqeni, shitet apartament 2+1+grazhd.

€ 220,000 Euro
Shitet apartament 2+1 tek Liqeni. Apartamenti ndodhet ne kat te 3, pallat i ri me ashensor [më shumë]
Shitet apartament 2+1 tek Liqeni. Apartamenti ndodhet ne kat te 3, pallat i ri me ashensor.Orjentim nga Lindja, pam [më shumë]
2 1 95 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Liqeni i thate , jepet me qera apartament mo...

€ 600 Euro
Jepet me qera apartament 2+1 Liqeni i thate. Apartamenti eshte i organizuar ne : -Sallon n [më shumë]
Jepet me qera apartament 2+1 Liqeni i thate. Apartamenti eshte i organizuar ne : -Sallon ndenje+ambient gatimi -2 D [më shumë]
2 1detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet me qera apartamenti 2+1 te kodra e Die...

€ 400 EURO/MUAJ
Jepet me qera apartamenti 2+1 te kodra e Diellit . Apartamenti ndodhet brenda ne residenze [më shumë]
Jepet me qera apartamenti 2+1 te kodra e Diellit . Apartamenti ndodhet brenda ne residenze e mobiluar ne kushte bas [më shumë]
0 0detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Liqeni i Thate, Jepet me qera apartament 2+1

€ 350 euro/month
Jepet me qera apartamenti 2+1+ 2 ballkone Adresa: Liqeni i That me nje siperfaqe prej 85m2 [më shumë]
Jepet me qera apartamenti 2+1+ 2 ballkone Adresa: Liqeni i That me nje siperfaqe prej 85m2 ndodhet ne pallat te ri [më shumë]
2 1 85 m2detaje
Apartamente 3+1
Qeradhenie

Liqeni i Thate, Jepet me qera apartament 3+1...

€ 950 euro/month
Jepet me qira apartament 3+1+2 ballkone tek Liqeni i Thate Apartamenti. ka nje siperfaqe p [më shumë]
Jepet me qira apartament 3+1+2 ballkone tek Liqeni i Thate Apartamenti. ka nje siperfaqe prej 130m2, dhe ndodhet ne [më shumë]
3 1 130 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Liqeni i Thate, Shitet Apartament 2+1 plus t...

€ 340,000
Apartament 2+1+ tre veranda në shitje, tek Liqeni i Thate, vetem 300 m zona në të cilen nd [më shumë]
Apartament 2+1+ tre veranda në shitje, tek Liqeni i Thate, vetem 300 m zona në të cilen ndodhet prona, ka një rrjet [më shumë]
2 1 136 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet me qera apartament 2+1+2, tek Liqeni i...

€ 1,000 euro/muaj
💥Rast per te mos u humbur! Jepet me qera apartament 2+1+2 📍Adresa: Liqeni i Thate, prane X [më shumë]
💥Rast per te mos u humbur! Jepet me qera apartament 2+1+2 📍Adresa: Liqeni i Thate, prane Xhangollit ▪️Siperfaqe: 16 [më shumë]
2 2 160 m2detaje
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat