Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Rruga Elbasanit jepet apartament 2+1

€ 600
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 2 Nëntor, 2022
Përshkrim

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 + 2  Apartamenti ka nje siperfaqe  100 m2 neto te apartamentit, ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati 8 katesh i mireadministruar me ashensor , ndertim i vitit 2013. Apartamenti organizohet ne korridorin i cili ben shperndarjen e ambienteve ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimite 2 dhoma gjumi njera prej te cilave matrimoniale me tualet te dedikuar dhe tjetra opsionale per femije dhe nje tualet i aksesueshem nga korridori. Investimi ne apartament eshte i konsiderueshem duke nisur nga shtrimi me parket i te gjita siperfaqeve te dhomave dhe sallonit, kondicionere mural te markave me te mira, pajisjet e kuzhines nga markat me te mira ne treg, dritaret dhe vetrata dopio xham plastik cka ofrojne izolim akustik si edhe sitemi kapot i mureve cka ofron izolim termik. Orientimi eshte Veri-Lindje-Perendim cka ben qe te kete drite natyrale gjate gjithe dites

ID e pronës : 30849
Çmimi: € 600
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 4
Ballkon: 2
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Don Bosko Jepet apartament 2+1 Luks

€ 700 ne muaj
Fiori Di Bosko Jepet 2+1 700 Euro Luks
Fiori Di Bosko Jepet 2+1 700 Euro Luks
2 1 100 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet apartament 2+1 Prane Kompleksit Delijo...

€ 500 ne muaj
Facebook Twitter Messenger WhatsAppPrane Kompleksit Delijorgji Jepet Super Apartament 2+1+ [më shumë]
Facebook Twitter Messenger WhatsAppPrane Kompleksit Delijorgji Jepet Super Apartament 2+1+ me Qira! Apartamenti ndo [më shumë]
2 1 96 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Te Selvia jepet apartament 2+1

€ 550
Selvia jepet 2+1
Selvia jepet 2+1
2 2 100 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

9 Kateshet jepet 2+1

€ 600 ne muaj
9 Kateshet jepet 2+1
9 Kateshet jepet 2+1
2 1 100 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat