Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Kristal Center jepet ambient me qera

€ 2,700 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 12 Nëntor, 2022
  • 2 Dhoma Gjumi
  • 2 Tualete
Përshkrim

Te  Kristal Center  jepet me qira zyre 275 m2 netto ne nje pallat te mireadministruar. Ambienti eshte i sapoinvestuar kohet e fundit. Organizohet ne pjesen e sallonit dhe kuzhines se vecuar, 2 dhoma qe mund te sherbejn si zyra drejtuesish, 1 zyre e vogel,2 tualete te kompletura dhe dy ballkone te bollshme . Sistemi i kondicionimit eshte ne cdo ambient . Orientimi eshte lindje dhe perendim i cili i jep shume ndricm natyral ambientit. Ambienti eshte eshte ideal per zyre marketingu, programimi, It, Klinike dentare, mjeksore, konsulence juridike, financiar

ID e pronës : 30948
Çmimi: € 2,700 ne muaj
Rooms: 2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: Bosh
Kati: 2
Ballkon: 2
Komente për çmimin: I diskutueshëm
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Ambient
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Ambient
Qeradhenie

Jepet ambjent per zyra Te Lulishte 1 Maji

€ 15,000 ne muaj
jepet ambient per zyra ne Bllok
jepet ambient per zyra ne Bllok
1 150 m2detaje
Ambient
Qeradhenie

Arlis, Prane farmacise 10, jepet me qera amb...

€ 600 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis Farmacia 10
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis Farmacia 10
2 1 115 m2detaje
Ambient
Qeradhenie

Komleksi Arlis, Farmacia 10, jepet me qera a...

€ 600 ne muaj
Jepet me qera super ambient i investuar, kompleksi Arlis
Jepet me qera super ambient i investuar, kompleksi Arlis
110 m2detaje
Ambient
Qeradhenie

Prane Ish stacionit te trenit, jepet me qera...

€ 500 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra
Jepet me qera ambient per zyra
1 90 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat