Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Don Bosko jepet apartament 1+1 Luks

€ 450 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 12 Nëntor, 2022
  • 1 Dhoma Gjumi
  • 1 Tualete
Përshkrim

Don Bosko Prane Bujtines se Gjelit  , jepet me qira apartament 1+1.Apartamenti ka siperfaqe 65 m/2 ndodhet ne katin e 6 te nje pallati me ashensor ndertim i ri Apartamenti sapo eshte investuar dhe ka organizim si me poshte; korridori ,salloni ku kemi ambient ndenjie dhe gatimi sebashku, dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon si dhe nje tualet. Zona ne te cilen ndodhet ka linje urbane, ka prane disa Universitete private,  ka akses levizje gjithashtu eshte nje zone qe po zhvillohet dhe me komplekse te reja

ID e pronës : 30935
Çmimi: € 450 ne muaj
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 6
Ballkon: 1
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Qeradhenie

Globe Center jepet apartament 1+1 Luks

€ 550 ne muaj
Globe center jepet 1+1 luks
Globe center jepet 1+1 luks
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Rruga Elbasanit Jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
Jepet apartament 1+1 Rruga Elbasanit
Jepet apartament 1+1 Rruga Elbasanit
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Te 9 Kateshet jepet 1+1

€ 400 ne muaj
Te 9 Kateshet jepet 1+1
Te 9 Kateshet jepet 1+1
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Selvia Jepet apartament 1+ 1

€ 400 ne muaj
Selvia Jepet apartament 1+1
Selvia Jepet apartament 1+1
1 1 70 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat