Properties listed in Bllok

Ambient
Qeradhenie

Prane Petro Ninit ,Jepet Me Qira Apartament ...

€ 900 ne muaj
prane Gjimnazit Petro NiniJepet ambient per zyra
prane Gjimnazit Petro NiniJepet ambient per zyra
3 2 155 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Bllok Shitet apartament 2+1

€ 150,000
Shitet  apartament ne Bllok ndertim i ri, shume prane te gjitha rrugeve kryesore te qyteti [më shumë]
Shitet  apartament ne Bllok ndertim i ri, shume prane te gjitha rrugeve kryesore te qytetit, mundesi shume e mire i [më shumë]
2 1 90 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Bllok Shitet Apartament 1+1

€ 125,000 total
Bllok shitet 1+1
Bllok shitet 1+1
1 1 70 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Bllok Jepet Zyre

€ 1,000 ne muaj
Bllok Ambient per zyra
Bllok Ambient per zyra
2 2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Bllok Jepet Apartament 2+1

€ 600 ne muaj
Bllok jepet 2+1
Bllok jepet 2+1
2 1 100 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Bllok,prane Librit Universitare Jepet aparta...

€ 400 ne muaj
Bllok jepet 1+1
Bllok jepet 1+1
1 1 70 m2detaje
Ambient
Qeradhenie

Bllok, jepet me qera ambient per zyra.

€ 800 Euro/muaj
Jepet me qera apartament 2+1 i pershatur per zyra Apartamenti eshte i organizuar ne: -3 am [më shumë]
Jepet me qera apartament 2+1 i pershatur per zyra Apartamenti eshte i organizuar ne: -3 ambiente – 1 sallon + [më shumë]
0 0detaje
Ambient
Qeradhenie

Bllok, jepet me qera ambient biznesi per Zyr...

€ 850 Euro/muaj
Jepet me qera ambient biznesi ne Bllok. I pershtatshem per zyra. Ambienti ka nje siperfaqe [më shumë]
Jepet me qera ambient biznesi ne Bllok. I pershtatshem per zyra. Ambienti ka nje siperfaqe prej 100m2, me 4 ambient [më shumë]
0 0detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 ne Bllok.

€ 250,000 Euro
Shitet Apartament 2+1 prane Gardes . Siperfaqja totale e ambientit eshte 110m2, ku 92m2 ja [më shumë]
Shitet Apartament 2+1 prane Gardes . Siperfaqja totale e ambientit eshte 110m2, ku 92m2 jane neto dhe 18m2 siperfaq [më shumë]
0 0detaje
Ambient
Qeradhenie

Bllok, jepet me qera ambient biznesi .

€ 900 Euro/muaj
Jepet me qera ambient per zyra ne Bllok. Ambienti ka nje siperfaqe prej 135m2, me 4 ambien [më shumë]
Jepet me qera ambient per zyra ne Bllok. Ambienti ka nje siperfaqe prej 135m2, me 4 ambiente dhe 2 tualete. Ndodhet [më shumë]
0 0detaje
Ambient
Qeradhenie

Jepet me qera ambient biznesi ne Bllok.

€ 800 Euro/muaj
Jepet me qera ambient biznesi, i pershtatshem per zyra ose per banim. Ambienti ndodhet ne [më shumë]
Jepet me qera ambient biznesi, i pershtatshem per zyra ose per banim. Ambienti ndodhet ne bllok, lokacioni eshte te [më shumë]
0 0detaje
Ambient
Shitje

Bllok, Shitet Ambient biznesi!

€ 735,000 euro/total
Ne Bllok shitet ambient biznesi! Ka nje siperfaqe prej 222.6m2 neto dhe Verande te shfrytz [më shumë]
Ne Bllok shitet ambient biznesi! Ka nje siperfaqe prej 222.6m2 neto dhe Verande te shfrytzueshme 100m2. Ambientet j [më shumë]
0 0 223 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Jepet me qira apartament per zyra, ne Bllok

€ 600
Jepet me qira apartament per zyra, 100m2, aktualisht ne funksion pune. I pershtatshem per [më shumë]
Jepet me qira apartament per zyra, 100m2, aktualisht ne funksion pune. I pershtatshem per zyra te ndryshme. Ambient [më shumë]
2 1 100 m2detaje
Dyqane
Qeradhenie

Jepet dyqan me qera tek Shallvaret

€ 50,000 ALL/muaj
Jepet me qera dyqan i vendosur ne nje pozicione shume te mire ne rruge dytesore , me fasad [më shumë]
Jepet me qera dyqan i vendosur ne nje pozicione shume te mire ne rruge dytesore , me fasad xhami i pershtatshem qen [më shumë]
0 1detaje
Zyra
Qeradhenie

Jepet me qera ambjent zyre ne Bllok

€ 350 euro/month
Jepet me qera ambjent zyre ne Bllok. Ndodhet ne katin e 2-te, me 2 ambjente plus tualet, m [më shumë]
Jepet me qera ambjent zyre ne Bllok. Ndodhet ne katin e 2-te, me 2 ambjente plus tualet, me siperfaqe 42m2. Vendndo [më shumë]
0 0 42 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Jepet me qera ambjent zyre ne Bllok

€ 1,500 euro/month
Jepet me qera ambjent zyre ne Bllok. Ndodhet ne katin e 7-te, me siperfaqe 150m2, me 2 tua [më shumë]
Jepet me qera ambjent zyre ne Bllok. Ndodhet ne katin e 7-te, me siperfaqe 150m2, me 2 tualete. Ambjent i investuar [më shumë]
0 2 150 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Jepet me qera apartament 1+1 ne Bllok

€ 400 euro/month
Jepet me qera apartament 1+1 ne Bllok, tek shkolla 11 Janari. Ndodhet ne katin e 3-te bani [më shumë]
Jepet me qera apartament 1+1 ne Bllok, tek shkolla 11 Janari. Ndodhet ne katin e 3-te banim te nje pallati te ri. I [më shumë]
1 1 67 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet me qera apartament 2+1 ne Bllok

€ 500 euro/month
Jepet me qera apartament 2+1 me zonen e Bllokut, e mobiluar dhe ne gjendje shume te mire. [më shumë]
Jepet me qera apartament 2+1 me zonen e Bllokut, e mobiluar dhe ne gjendje shume te mire. Ne katin e dyte te nje pa [më shumë]
2 1 70 m2detaje
Ambient
Qeradhenie

Bllok, jepet me qera ambient per zyra

€ 1,500 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra ne Bllok
Jepet me qera ambient per zyra ne Bllok
0 1 140 m2detaje
Ambient
Qeradhenie

Bllok, Jepet me qera ambient per zyra

€ 550 ne muaj
Jepet me qera ambient bosh, Bllok
Jepet me qera ambient bosh, Bllok
0 1 90 m2detaje
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat