Slide KUSH VJEN, GJEN!

Properties listed in Bllok

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Bllok, jepet me qera apartament 2+1

€ 450 /muaj
jepet me qera apartament 2+1, ne pallat te ri, i arreduar bashkohor, me mobilim cilesor
jepet me qera apartament 2+1, ne pallat te ri, i arreduar bashkohor, me mobilim cilesor
2 1detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

bllok, jepet me qera apartament 2+1

€ 400 /muaj
jepet me qera apartament 2+1 ne bllok, mobilim modern dhe arredim cilesor i pershtatshem p [më shumë]
jepet me qera apartament 2+1 ne bllok, mobilim modern dhe arredim cilesor i pershtatshem per cifte dhe familjare
2 1 95 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Jepet me qira Apartament 1+1 ne Bllok Luks

€ 400 /muaj
Ne Bllok Prane Hotel Presidences jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 67 m2, ne katin [më shumë]
Ne Bllok Prane Hotel Presidences jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 67 m2, ne katin e 3 te nje pallati 7 kat [më shumë]
1 1 67 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Bllok, shitet apartament 1+1

€ 97,000
jepet apartament 1+1 per shitje, apartamenti ndodhet ne katin e 7 pallat i ri, me hipoteke [më shumë]
jepet apartament 1+1 per shitje, apartamenti ndodhet ne katin e 7 pallat i ri, me hipoteke. Apartament i restauruar [më shumë]
2 1 51 m2detaje
Apartamente Duplex
Qeradhenie

Duplex luksoz ne bllok

€ 1,250 /muaj
Dubleks luksoz ne bllok, me 3 dhoma gjumi dhe sallon ndenje me hapesire, 3 tualete, verand [më shumë]
Dubleks luksoz ne bllok, me 3 dhoma gjumi dhe sallon ndenje me hapesire, 3 tualete, verande e madhe, kushte moderne [më shumë]
3 3 220 m2detaje
Apartamente 3+1
Qeradhenie

jepet me qera Apartament 3+1 ne Bllok

€ 600 /muaj
jepet me qera apartament 3+1 me hapsira te bollshme e ndricim natyral qe te fal komoditet, [më shumë]
jepet me qera apartament 3+1 me hapsira te bollshme e ndricim natyral qe te fal komoditet, mobilimi teper cilesore, [më shumë]
3 1 120 m2detaje
Apartamente 3+1
Qeradhenie

jepet me qera apartament 3+1 ne Bllok .

€ 800 /muaj
Jepet me qera ap 3+1 arreduar me mobilim luksoz dhe cilesore, ambjent teper komode me haps [më shumë]
Jepet me qera ap 3+1 arreduar me mobilim luksoz dhe cilesore, ambjent teper komode me hapsira te bollshme dhe ndric [më shumë]
3 2detaje
Zyra
Qeradhenie

Ne Bllok Jepet Ambjent Zyre me Qera

€ 600
Jepet me qera Ambjent per zyre pershtatshem per aktivitete te ndryshme , ne nje zone qe es [më shumë]
Jepet me qera Ambjent per zyre pershtatshem per aktivitete te ndryshme , ne nje zone qe eshte teper e favorshme per [më shumë]
1 130 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Jepet me qera Zyre ne Bllok

€ 600
jepet me qera ambjent per zyra (apartament 2+1) pershtatshem per aktivitete te ndryshme bi [më shumë]
jepet me qera ambjent per zyra (apartament 2+1) pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi, zona e preferuar m [më shumë]
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Bllok, jepet me qera apartament 2+1

€ 700 /muaj
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, i mobiluar luksoz, i arr [më shumë]
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, i mobiluar luksoz, i arreduar me kushte moderne, [më shumë]
2 2 85 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Bllok, jepet me qira apartament 1+1

€ 400 /muaj
Ne Bllok  jepet me qira apartament 1+1+ studio me super vendndodhje. Apartamenti ndodhet n [më shumë]
Ne Bllok  jepet me qira apartament 1+1+ studio me super vendndodhje. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallat [më shumë]
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Shitet Apartament 1+1 Te Shkolla Sami Frashe...

€ 150,000
Tek Shkolla Sami Frasheri Shitet Apartament 1+1 !! Pallati eshte konceptuar si resid [më shumë]
Tek Shkolla Sami Frasheri Shitet Apartament 1+1 !! Pallati eshte konceptuar si residence multifunksionale e c [më shumë]
1 1 90 m2detaje
Apartamente 3+2 e me shume
Qeradhenie

AMBASADA AMERIKANE JEPET ME QERA APARTAMENT ...

€ 800 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Ambasada Amerikane
Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Ambasada Amerikane
2 1 140 m2detaje
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat