Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Bllok, jepet me qera ambient per zyra

€ 1,500 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 23 Maj, 2022
  • 1 Tualete
  • 140 m2
Përshkrim

Ambient per zyra ne bllok, ne katin e 5 me ashensor, hapesire 140m2, e ndare ne 4 dhoma, 2 tualete, dhe ballkon, e restauruar totalisht, me parket, me kondicioner, dyer dhe dritare te reja

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Qyteti:
Zona:
State/County: ,
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 30030
Çmimi: € 1,500 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 140 m2
Rooms: 0
Dhoma gjumi: 0
Tualete: 1
Mobilimi: Bosh
Kati: 5
Lloji i pronës: Ambient
Karakteristika te tjera
Ashensor
Ngrohje/ftohje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Ambient
Qeradhenie

Jepet me qera ambient biznesi ne Bllok.

€ 800 Euro/muaj
Jepet me qera ambient biznesi, i pershtatshem per zyra ose per banim. Ambienti ndodhet ne [më shumë]
Jepet me qera ambient biznesi, i pershtatshem per zyra ose per banim. Ambienti ndodhet ne bllok, lokacioni eshte te [më shumë]
0 0detaje
Ambient
Qeradhenie

Jepet me qera garsoniere per ambient biznesi...

€ 800 euro/muaj
Jepet me qera garsoniere per ambient biznesi! 📍Adresa: Komuna e Parisit (Kompleksi Kika 2) [më shumë]
Jepet me qera garsoniere per ambient biznesi! 📍Adresa: Komuna e Parisit (Kompleksi Kika 2) ▪️40m2 ▪️Kati: 4-te, pal [më shumë]
0 2 111 m2detaje
Ambient
Qeradhenie

Jepet me qera ambient biznesi tek Komuna e P...

€ 500 euro/muaj
💥 Jepet me qera ambient biznesi, tek Komuna e Parisit! ▪️60m2 ▪️Kati: 4-te ▪️Sistem kondic [më shumë]
💥 Jepet me qera ambient biznesi, tek Komuna e Parisit! ▪️60m2 ▪️Kati: 4-te ▪️Sistem kondicionimi Ambienti eshte i o [më shumë]
0 1 60 m2detaje
Ambient
Qeradhenie

Jepet me qera ambient per zyra, ne Myslym Sh...

€ 400
Jepet me qera ambient per zyre, me siperfaqe 45m2, kati 2-te, i pershtatshem per zyra te n [më shumë]
Jepet me qera ambient per zyre, me siperfaqe 45m2, kati 2-te, i pershtatshem per zyra te ndryshme Per me shume info [më shumë]
0 1 45 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat