Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Bllok,prane Librit Universitare Jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 1 Nëntor, 2022
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 70 m2
Përshkrim

Bllok Prane Librit Universitare jepet me qira super apartament 1+1 totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje palllati 8-katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor qe shperndan ambientet ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, nje dhome gjumi dhe nje tualet me dritare. Nje vecori e ketij apartamenti eshte investimi i kryer nga vete pronari dhe jo nga firma e ndertimit, me elektroshtepiake shume cilesore, dritaret dopio xham me izolim termik dhe akustik . Orientimi i apartamentit eshte jug cka e ben apartamentin te kete drit dielli gjate pjeses me te madhe te dites.

Qyteti:
Zona:
State/County: ,
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 30824
Çmimi: € 400 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 70 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 4
Ballkon: 1
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Other Agents

user image

Admin3

Facebook Twitter Messenger WhatsApp

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Qeradhenie

Globe Center jepet apartament 1+1 Luks

€ 550 ne muaj
Globe center jepet 1+1 luks
Globe center jepet 1+1 luks
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Don Bosko jepet apartament 1+1 Luks

€ 450 ne muaj
Don Bosko Jepet apartament Luks
Don Bosko Jepet apartament Luks
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Rruga Elbasanit Jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
Jepet apartament 1+1 Rruga Elbasanit
Jepet apartament 1+1 Rruga Elbasanit
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Te 9 Kateshet jepet 1+1

€ 400 ne muaj
Te 9 Kateshet jepet 1+1
Te 9 Kateshet jepet 1+1
1 1 70 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat