Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Bllok, Shitet Ambient biznesi!

€ 735,000 euro/total
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 26 Prill, 2023
  • 223 m2
Përshkrim

Ne Bllok shitet ambient biznesi! Ka nje siperfaqe prej 222.6m2 neto dhe Verande te shfrytzueshme 100m2. Ambientet jane te ndara me gips, dhe mund te kthehet shume lehte ne open space sic ka qene. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje vlere plus, pasi ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontakto menjehere ne numrin: +355 69 389 3024

Qyteti:
Zona:
State/County:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 31889
Çmimi: € 735,000 euro/total
Siperfaqja e pronës (ne m²): 223 m2
Karakteristika te tjera
Verande

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat