Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Bllok Shitet Apartament 1+1

€ 125,000 total
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 8 Nëntor, 2022
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 70 m2
Përshkrim

Ne zonen e Bllokut ofrohet ky apartament i kendshem per shitje. Apartamenti ka punime shume te mira dhe per shkak te orientimit ai ka shume drite natyrale. Ai eshte i shtruar me parket cilesor, ka mobilim modern dhe shume praktik. Nyja e gatimit eshte mobilje druri dhe ka pajisje cilesore kuzhine. Ambjenti i ndenjes dhe dhoma e gjumit kane nje ballkon te perbashket Zona ne te cilen ky apartament ndodhet eshte shume e qete dhe ka akses shume te mire me unazen e madhe. Gjithashtu kjo zone ofron sherbime te ndryshme si parqe lodrash per femije, markete te ndryshme dhe shkolla te cikleve te ndryshme.

Qyteti:
Zona:
State/County: ,
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 30901
Çmimi: € 125,000 total
Siperfaqja e pronës (ne m²): 70 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 4
Ballkon: 1
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Other Agents

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Shitje

Ali Dem, shitet apartament 1+1.

€ 75,000 Euro
Shitet apartament 1+1 ne Ali Dem. I organizuar ne : -sallon ndenje, kuzhine. -1 Dhome gjum [më shumë]
Shitet apartament 1+1 ne Ali Dem. I organizuar ne : -sallon ndenje, kuzhine. -1 Dhome gjumi -1 tualet -1 ballkon, S [më shumë]
1 1detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1, prane Myslym Shyrit.

€ 94,000 Euro
Shitet apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues kati2, ka nje siperfaqe [më shumë]
Shitet apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues kati2, ka nje siperfaqe 64m2 neto. Mundesi shume [më shumë]
0 0detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1 në Don Bosko.

€ 1,300 euro/m2
Shitet shtepia 1+1 ne don Bosko. Apartamenti ndodhet ne kati 3 , 73 m2. cmimi: 1300 euro/m [më shumë]
Shitet shtepia 1+1 ne don Bosko. Apartamenti ndodhet ne kati 3 , 73 m2. cmimi: 1300 euro/m2 Per me shume info jeni [më shumë]
0 0detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1 ne kombinat.

€ 49,000 Euro
Shitet apartament 1+1 ne kombinat. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 57m2, me hipotekë. I [më shumë]
Shitet apartament 1+1 ne kombinat. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 57m2, me hipotekë. I organizuar: ne sallon nde [më shumë]
0 0detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat