Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Bllok Jepet Apartament 2+1

€ 600 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 1 Nëntor, 2022
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 100 m2
Përshkrim

Ne Bllok  jepet me qera apartament 2+1 i sapo investuar dhe i pa banuar me pare. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 6-katesh te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar, nje dhome per femije dhe nje tualet kryesor. Apartamenti eshte i sapo investuar me te gjitha mobiljet dhe elektroshtepiaket e reja, sistem kondicionimi ne cdo dhome , dritare dopioxham me grila, hidrosanitare inkaso

Qyteti:
Zona:
State/County: ,
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 30837
Çmimi: € 600 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 100 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 3
Ballkon: 1
Nr i kateve: 6
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Other Agents

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Ne qender te Tiranes, jepet me qera apartame...

€ 750 euro/muaj
Jepet me qera Apartament 2+1 ne Qender te Tiranes! Apartamenti ndodhet ne katin 3 dhe orga [më shumë]
Jepet me qera Apartament 2+1 ne Qender te Tiranes! Apartamenti ndodhet ne katin 3 dhe organizohet ne: -ambient nden [më shumë]
0 0detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Ne qender te Tiranes, jepet me qera apartame...

€ 750 Euro/muaj
Jepet me qera Apartament 2+1 Ne Qender te Tiranes! Apartamenti ndodhet ne katin 7 dhe orga [më shumë]
Jepet me qera Apartament 2+1 Ne Qender te Tiranes! Apartamenti ndodhet ne katin 7 dhe organizohet ne: -ambient nden [më shumë]
0 0detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Liqeni , jepet me qera apartament 2+1.

€ 750 Euro/muaj
Jepet me qera apartament 2+1, me arredim teper te mire tek Liqeni . Apartamenti ndodhet ne [më shumë]
Jepet me qera apartament 2+1, me arredim teper te mire tek Liqeni . Apartamenti ndodhet ne nje pallat i ri kati 3. [më shumë]
0 0detaje
Apartamente 2+1

Rezidenca Kodra e Diellit 1, jepet me qera a...

€ 650 Euro/muaj
Jepet me qera apartament 2+1, me arredim teper te mire Ne Rezidencen Kodra e Diellit 1. Ap [më shumë]
Jepet me qera apartament 2+1, me arredim teper te mire Ne Rezidencen Kodra e Diellit 1. Apartamenti ndodhet ne nje [më shumë]
0 0detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat