Properties listed in Komuna e Parisit

Ambient
Qeradhenie

Kristal Center jepet ambient me qera

€ 2,700 ne muaj
Ambient te Kristal Center
Ambient te Kristal Center
2 2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Komuna Parisit shitet apartament 2+1

€ 150,000 total
Shitet apartament 2+1 Komuna Parisit
Shitet apartament 2+1 Komuna Parisit
2 2 100 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Komuna Parisit Shitet Apartament 1+1

€ 105,000 total
Komuna Parisit shitet 1+1
Komuna Parisit shitet 1+1
1 1 70 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Komuna Parisit jepet zyre

€ 600 ne muaj
Komuna Parisit jepet zyre
Komuna Parisit jepet zyre
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Komuna Parisit Jepet 1+1

€ 400 ne muaj
apartament 1+1 Komuna parisit
apartament 1+1 Komuna parisit
1 1 70 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet apartament 2+1 Rruga Grigor Heba

€ 550 ne muaj
Jepet apartament 2+1 te RRuga Grigor Heba
Jepet apartament 2+1 te RRuga Grigor Heba
2 2 100 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Komuna e Parisit , shitet apartament 3+1+2 i...

€ 178,000 Euro
Shitet apartament 2+1+2 (tualete) ne zonen e Komunes se Parisit. Apartamenti ndodhet ne ka [më shumë]
Shitet apartament 2+1+2 (tualete) ne zonen e Komunes se Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 , ( kati i pare m [më shumë]
3 2 95 m2detaje
Apartamente 1+1

Komuna e Parisit, jepet me qera apartament 1...

€ 600 Euro/muaj
Jepet me qera Apartament 1+1 afer Shkolles “At Zef Pellumbi”! Apartamenti ndod [më shumë]
Jepet me qera Apartament 1+1 afer Shkolles “At Zef Pellumbi”! Apartamenti ndodhet ne katin 7 dhe organi [më shumë]
0 0detaje
Zyra
Qeradhenie

Jepet me qera ambient per zyra 1+1 (tek kom...

€ 420 EURO/MUAJ
Jepet me qera ambient per zyra 1+1 Kati 4, siperfaqe 55 m². I pershtatshem per Zyra Organi [më shumë]
Jepet me qera ambient per zyra 1+1 Kati 4, siperfaqe 55 m². I pershtatshem per Zyra Organizimi: Sallon, Tualet Ball [më shumë]
0 0detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Jepet me qera apartament 1+1 tek Komuna Pari...

€ 450 EURO/MUAJ
Jepet me qera apartament 1+1 tek Komuna Parisit, apartamenti ndodhet ne katin e 7 , pallat [më shumë]
Jepet me qera apartament 1+1 tek Komuna Parisit, apartamenti ndodhet ne katin e 7 , pallat i ri me kushte bashkohor [më shumë]
0 0detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Komuna e Parisit, Jepet me qera apartament 1...

€ 400 euro/month
Zyre ne katin e shtate te nje ndertese te re dhe moderne, eshte me rifinitura shume te mir [më shumë]
Zyre ne katin e shtate te nje ndertese te re dhe moderne, eshte me rifinitura shume te mira, ndertesa eshte ndertua [më shumë]
1 1 68 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Jepet me qera apartament 1+1, tek Komuna e P...

€ 450
Jepet me qera apartament 1+1 Siperfaqe: 50m2 Kati: 1-re mbi dyqane, pallat i ri Totalisht [më shumë]
Jepet me qera apartament 1+1 Siperfaqe: 50m2 Kati: 1-re mbi dyqane, pallat i ri Totalisht i mobiluar Zona ne te cil [më shumë]
1 1 50 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet me qera apartament 2+1, prane Qendres ...

€ 530 euro/muaj
Jepet me qera apartament 2+1, tek Qendra Kristal! ▪️Kati: 5-te, pallat i ri me ashensor. A [më shumë]
Jepet me qera apartament 2+1, tek Qendra Kristal! ▪️Kati: 5-te, pallat i ri me ashensor. Apartamenti organizohet ng [më shumë]
2 1detaje
Ambient
Qeradhenie

Jepet me qera garsoniere per ambient biznesi...

€ 800 euro/muaj
Jepet me qera garsoniere per ambient biznesi! 📍Adresa: Komuna e Parisit (Kompleksi Kika 2) [më shumë]
Jepet me qera garsoniere per ambient biznesi! 📍Adresa: Komuna e Parisit (Kompleksi Kika 2) ▪️40m2 ▪️Kati: 4-te, pal [më shumë]
0 2 111 m2detaje
Ambient
Qeradhenie

Jepet me qera ambient biznesi tek Komuna e P...

€ 500 euro/muaj
💥 Jepet me qera ambient biznesi, tek Komuna e Parisit! ▪️60m2 ▪️Kati: 4-te ▪️Sistem kondic [më shumë]
💥 Jepet me qera ambient biznesi, tek Komuna e Parisit! ▪️60m2 ▪️Kati: 4-te ▪️Sistem kondicionimi Ambienti eshte i o [më shumë]
0 1 60 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet me qera apartament 2+1 tek Komuna e Pa...

€ 400 euro/month
Jepet me qera apartament 2+1 tek Komuna e Parisit, tek lulishtja. Ne katin e 2-te banim te [më shumë]
Jepet me qera apartament 2+1 tek Komuna e Parisit, tek lulishtja. Ne katin e 2-te banim tenje pallati te ri me ashe [më shumë]
2 0 103 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Kompleksi Kika, jepet apartament me qera 1+1...

€ 600 euro/month
Jepet me qera apartament 1+1 tek Komplesi Kika, tek komuna e Parisit. Eshte e mobiluar dhe [më shumë]
Jepet me qera apartament 1+1 tek Komplesi Kika, tek komuna e Parisit. Eshte e mobiluar dhe ne gjendje shume te mire [më shumë]
0 1 68 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Komuna e parisit, jepet me qera apartament 1...

€ 600 ne muaj
Jepet me qera apartament 1+1 te Komuna e Parisit
Jepet me qera apartament 1+1 te Komuna e Parisit
1 1 75 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Komuna e Parisit, Shitet apartament 1+1

€ 103,000 total
Shitet apartament 1+1 te Komuna e Parisit
Shitet apartament 1+1 te Komuna e Parisit
1 1 84 m2detaje
Ambient
Qeradhenie

21 Dhjetori, Prane Mondial, jepet me qera am...

€ 450 ne muaj
jepet me qera ambient per zyra, 21 Dhjetori
jepet me qera ambient per zyra, 21 Dhjetori
1 1 80 m2detaje
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat