Properties listed in Ish Fusha e Aviacionit

Apartamente 1+1
Qeradhenie

Ish Fusha Aviacionit, Jepet me qera apartame...

€ 400 euro/month
?Ap.Qera 1+1 F.Aviacionit Pallat ri me 2-ashensor Mundesi parkimi ne zone Kati 5 Rr.Kryeso [më shumë]
?Ap.Qera 1+1 F.Aviacionit Pallat ri me 2-ashensor Mundesi parkimi ne zone Kati 5 Rr.Kryesore te Betonalia Pamje te [më shumë]
1 1 65 m2detaje
Apartamente 3+1
Qeradhenie

Jepet me qera apartament 3+1 luksoz tek fush...

€ 600 euro/muaj
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri te vitit 2022, cdo gje e arreduar me shije moderne, lo [më shumë]
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri te vitit 2022, cdo gje e arreduar me shije moderne, lokacion shume i preferuar, [më shumë]
3 2detaje

OKAZION Shitet dyqan ne rruge kryesore tek f...

€ 175,000 Euro
Dyqani ndodhet ne pallat te ri, buze shetitores ne rruge kryesore, me hipoteke, fasade xha [më shumë]
Dyqani ndodhet ne pallat te ri, buze shetitores ne rruge kryesore, me hipoteke, fasade xhami dhe mundesi reklamimi, [më shumë]
Apartamente 2+1
Shitje

Fusha e Aviacionit shitet Apartament 2+1 Oka...

EURO/Total € 99,000
Shitet apartament 2+1, i pozicionuar ne nje kompleks te ri pallatesh, i pajisur me hipotek [më shumë]
Shitet apartament 2+1, i pozicionuar ne nje kompleks te ri pallatesh, i pajisur me hipoteke, i arreduar bashkohor, [më shumë]
2 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Jepet me qera apartament 1+1 tek Kompleksi T...

€ 390 euro/month
Jepet me qera apartament 1+1 tek Fusha e Aviacionit, Kompleksi Turdiu. Ne gjendje shume te [më shumë]
Jepet me qera apartament 1+1 tek Fusha e Aviacionit, Kompleksi Turdiu. Ne gjendje shume te mire, i super organizuar [më shumë]
1 1 65 m2detaje
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat